cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

android 11e gecmek yada gecmemek

(Topic created on: 02-28-2021 03:49 AM)
342 Views
abuzittin07
Active Level 6
Options
Galaxy S

Android 11 de bütün özellikler kapatılmış.ses göstergesi yüzde kacta bilen yok.s10 plus ses azaltılmış 100db den 80 db e inmiş.sarj konusu akıllara zarar.wifi ile 12 saat ekran suresi gitti 7 saate düştü. Şeffaf arayüz yapmışlar çayır cayir gece parlıyor. Edge bildirim piyasa yok.akli olan geçmesin

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba abuzittin07,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

5 Comments
zeto
Active Level 8
Galaxy S
yeni yazılım her zman iyidir fakar şunu bilmelisin telefonlar yavaşlıyor ben bunları göz önüne alarak yapıyorum ama seni bilmem
Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
Android 11e geçen herkes pişman ben de dahil. Ui 3.1 geldiğinde hatalar düzelirse geçmenizi tavsiye ederim yinede siz bilirsiniz
takmaisimxd
Active Level 5
Galaxy S
yoo
Ecevit
Active Level 5
Galaxy S
APK İNDİRİLEMİYORMUŞ VEYA ZOR İNDİRİLİYORMUŞ ANDROİD 11 LE ŞAHSEN BEN İNDİRMEYECEĞİM ANDROİD 11 LE BİDE BAZI ÖZELLİKLER YOK OLMUŞ
İNDİRMEYİN BENCE TAVSİYE ETMİYORUM
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba abuzittin07,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD