cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

android 11 güncellemesi

(Topic created on: 02-15-2021 03:43 AM)
1766 Views
BatuhanSevimli
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

S10 plus kullanıcısıyım android 11 geldiğinden beri telefonda ısınma ve oyunlarda kasma sorunu yaşıyorum telefonu alalı 4 ay anca oldu android 10 da böyle bir sorunum yoktu android 11 benim moralimi sıfıra indirdi yeni bir cihazın böyle kasma yapması normal değil acaba sırf benim telefonda mı bu sorun diye düşündüm başka s10 plus kullanan arkadaşımın telefonuna baktığımda aynı sorunu onunda yaşadığını gördüm bunun düzeltilmesi gerekiyor acilen.

6 Comments
Cykros
Active Level 5
Galaxy S
bende s10plus 512gb modeli var ısınma kasma donma asla yok tersine telefon daha hızlı akıcı ve batarya ömrü daha iyi olmuş android 11 gerçekten çok iyi yapılmış bence telefona reset at inşAllah düzelir.
BatuhanSevimli
Beginner Level 2
Galaxy S
telefona format attım sıfırladım gene düzelme yok arada kasmalar devam ediyor
ALEMCI
Active Level 3
Galaxy S
guvenlik yamasi ile duzelir
sabriars
Active Level 6
Galaxy S
bende 4 ay önce aldım batarya performansından şikayetçiyim pubg oynamadığım için kasma konusunda birşey diyemicem.
Yasel7
Active Level 1
Galaxy S
Bende s10plus kullanıyorum. Bende parmak izi sensörü eskisi gibi çalışmıyor çok farkediliyor. ısınma ve kasma sorunu farketmedim. Hata raporu verdim. düzeltilir umarım
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba BatuhanSevimli,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Oyun uygulamaları, 3. parti yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD