cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yardım edin

(Topic created on: 05-22-2024 11:38 PM)
178 Views
MustafaCihadS22
Active Level 3
Options
Galaxy S
Arkadaşlar kafayı yiyecem ben çok oyun oynayan birisiyim ve telefonumun ekranında bir leke oluştu tırnağımı gezdirdiğimde pürüzler hissediyorum normalde ekranı çizilmeye dayanıklı tırnaklarım üstünde kayıyor ama ben oyunda aim almak için kullandığım kısım elime tırtıklı geliyor ve görünüsü sanki yanmış gibi ama telefonda hiç piksel kaybı yok sadece görünüş ve hissiyat olarak çirkin ve bayada gözüküyor ben şahsen ekranı yoğun kullandığımdan dolayı olduğunu düşünüyorum sizce neden olabilir ekran çok kullanımda parmaklardan dolayı aşınabilir mi? Cihaz s22
2 Comments
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
s22 cam ekran tırnağınla çizmiş olamazsın.Ekran koruyucu çizilmiştir,değiştir veya leke birikmiltir güzelce nemli bezle sil(az nem yeterli,dikkat et).
0 Likes
aLyssia
Active Level 6
Galaxy S
Ekrandaki pürüzler kir ve lekelerden kaynaklı olabilir. Ekranı suyla ıslatılmış bir peçeteyle silin. Ardından mikrofiber veya ekranı çizmeyecek bir bezle kurulayın. Ayrıca ekranın aşınacağını sanmıyorum büyük ihtimalle kirden kaynaklıdır. Ama dediğiniz yanma görünümü anlayamadım. Fotoğraf atarsanız daha detaylı bilgi verebilirim.
0 Likes