cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yanılmayın!

(Topic created on: 01-01-2023 02:36 PM)
240 Views
daktilo84
Active Level 7
Options
Galaxy S

Arkadaşlar büyük Youtube (teknoloji) kanallarında ara sıra Samsung'a ağır eleştiriler yöneltilirken (Bir örnek : Mesut Çevik) Apple ürünleri hâkkında tek bir eleştiri göremezsiniz. Sebebi şu; Apple ürünleri hâkkında en ufak eleştiri yapan kanalların üzerini kırımız kalemle çiziyor ve cihaz göndermiyor. Olay bu!

Kısaca Apple mükemmel değil. Samsung da değil ama zihinlerinizi büyük kanalların reklam stratejilerine kaptırmayın. 

Samsung dünyanın en iyi ekran paneli üreticisi. Kamera ve ses teknolojisinde de üst seviyelerde. 

Elinizdeki cihaz giriş segment bile olsa, güçlü bir cihaz. Çöp diyenleri umursamayın ve cihazınızı sevin.
7 Comments
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy S
Evet öyle bir durum var bazı kanallarda tutmuş Çin malı telefonları övüyörlar telefonun her yeri delik teşik samsung dolby atmos için üst arama höpörlörünü kullanıyor ama Çin markaları telefonun üstüne delik açıp hoparlör koyuyor hiç beğenmiyorum ve beyenmiyecemde
darkex
Active Level 10
Galaxy S
Bir yere kadar haklısın ama o giriş seviyesi cihazlar güçlü cihazlar degil sadece alo desin WhatsApp dan mesaj vs yazilsin gunluk amatoe fotograf için falan her şey parasina gore kardeşim gidip de samsungun m serisi veya a bilmem kaç telefonunu iphone ile kiyaslayamazsin cunku apple direkt az telefon uretiyor amiral gemisi uretiyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Eee reklam alamayınca öyle yapıyorlar demek😂. Reklam alınca dünyanın en iyi markası
Galaxy S
Samsun sadece panelde değil cihaz olarak da piyasanın en iyisi.Yıllardır kullanıyorum(Galaxy pocket,Galaxy wonder,S3 mini,S3,Grand 2,S4,Note 3 Neo,Note 4) ve hiçbirinde ısınma ya da donma yasamadım(cihaza yaptığım ayarlarında etkisi var).Sadece dahili hafıza ve ram sıkıntısı vardı o da yeni modellerle ortadan kalktı😉.
melisaa06
Active Level 8
Galaxy S
Bende bi note 3 var 2013 de aldım halen çalışıyor ve güncelleme geliyor playden şaka gibi bozulmuyor cihaz😀
Galaxy S
Aynen😉
0 Likes
twibtil
Active Level 8
Galaxy S
mesut çevik'in apple eleştiri de bolca var ki. adam her markayı eleştiriyor, gerektiğinde de övüyor. shift delete desen olurdu ama mesut öyle değil yani
0 Likes