cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

+Wqhd de pil

(Topic created on: 01-21-2022 02:07 PM)
246 Views
zcc
Active Level 8
Options
Galaxy S

S20 ultrada dun guncelledim pili efsane, gitmiyordu bile meğer 2400 1080 de kullanmisim tüm gün bayaga iyi gidiyor oyle kullaninca ama hadi dedim +wqhd de kullanayim dedm 3200 1440 da kullanayim bugun dedm hizli gidiyor ya **bleep** eden oldumu bunu ..gerçi sabah 7 den beri elimde telefon ama bilemedim hizli gidiyor gibi eskiye gore ama wqhd de kullanmazsan efsane rahatsiz etmez değişik...120 hz de de eminim hizli bitiyordur varmi android 12 den sonra yaşayan bu arada cihazı dun fabrika yani komple reset atip kurmustum android 12 yi ve sonra tekrar reset attim guncellemeden sonra bi sıkıntı varsa gitsin diye sabahda uygulamalarimi geri yukluyordum acaba onlarmi yedi pilimi hizlica sildigim icin dun bugun eksik olan seylerimi kurdum cunku...umarim bunu duzeltirler ya

3 Comments
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Saat 7 den beri elimde saat 2 bucuga geliyor yuzde 42 var suan henuzde bitmiş degil belkide normaldir ya bayaga saat geçmiş emin olamadim da ondan yazdim size1642764055809.gif
0 Likes
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Bir tık hızlı bitmiş guncellemeden oncekilere gore wqhd de kullandim surekli bugun , dun onda kullanmayinca bitmedi degisik🤦🏼‍♀️
♀️Screenshot_20220121-151001_Device care_4312_1642767007.jpg
0 Likes
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Aynen ben bunu sordum aslinda yaa guncelledim ya sanki hizli bitiyor gibi geldi bugun ondan size yazayim dedm belki yasayan varsa diye normalmiş ozaman tesekkur ediyorum cvplariniz icin ☺️👍🏻
0 Likes