cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Whatsapp Fotoyu Ters Çeviriyor

(Topic created on: 12-01-2022 11:45 PM)
237 Views
mralbino
Active Level 5
Options
Galaxy S

Selamlar,

Whatsapptan çektiğim selfie galeriye kaydedilmiş. Galeriden baktığımda da fotoğrafa ayna uygulayıp öyle kaydetmiş. Telefonun kendi kamerasından selfie çekerken ayna uygulama seçeneğini kapattım kendi kamerasında sorun yok fakat whatsapptan çekince galeride aynalanmış olarak görünüyor. Nasıl düzeltebiliriz?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba mralbino,

Cihaz kamerası ile elde ettiğiniz görsellerde bir sorun yoksa, uygulama üzerinden paylaşılan görüntü ile ilgili olarak, öncelikle sorun yaşamış olduğunuz uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Düzeltilmiyor diye biliyorum
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba mralbino,

Cihaz kamerası ile elde ettiğiniz görsellerde bir sorun yoksa, uygulama üzerinden paylaşılan görüntü ile ilgili olarak, öncelikle sorun yaşamış olduğunuz uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.

MOD

0 Likes