cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Whaatsap yeni ara yüz?

(Topic created on: 11-12-2023 07:53 PM)
278 Views
K-a-a-N
Active Level 7
Options
Galaxy S

S23 kullanıcısıyım whaatsap yeni ara yüz neden gelmedi bende hala eski ara yüz var

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba K-a-a-N,

Konu hakkında, uygulama üreticisine danışmanız gerekmektedir. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

10 Comments
Omen_Motion
Active Level 4
Galaxy S
Vallahi kardeşim çok ilginç bir durum, önce s22 ye geldi sonra tekrar eski düzene döndü, eşimin telefonu s22 plus hala eski düzen, bende s23 plus var onda yeni düzen, bu neye göre değişiyor anlamıyorum, güncelleme desen zaten güncel, bana çok ilginç geliyor, menüsü içinde meterial görünüm diye bir seçenekte yok
SercanS20FE
Active Level 5
Galaxy S
WhatsApp arayüzü resmi sürümde yayınlanmadi. WhatsApp bu özelliği telefon modeline göre değil WhatsApp hesaplarına göre yolluyor rastgele. Yani modelle alakası yok. Bir sonraki güncellemede gelmesini bekliyoruz. Biraz geç veya erken alabilirsin hesabının şansına göre.
Omen_Motion
Active Level 4
Galaxy S
Bu konu çok ilginçmiş, bu doğru ise adamlar resmen bizi yazışmalara göre kategorize etmiş demektir, bende beyin yandı desem
SercanS20FE
Active Level 5
Galaxy S
Google Play'den WhatsApp uygulamasını indirirken bir id'iniz oluyor WhatsApp'ta. Buna göre de dağıtım oluyor. Mesela kanallar özelliği önce benim telefonuma geldikten 1 gün sonra arkadaşımın telefonuna gelmişti. WhatsApp'in belirli bir politikası yok. Ben 1 senedir geliştirme kısmını takip ediyorum. Bu kesin bir bilgi. 2.24 ile başlayan sürümde gelmesini bekliyoruz eğer bir sorun çıkmazsa.
Omen_Motion
Active Level 4
Galaxy S
Şimdi okey kardeşim, bilgi için teşekkürler
egetarii
Active Level 7
Galaxy S
Benim s23 hala bende de eski düzen var
Galaxy S
Beta sürümüne kayıt olayı var,ona kayıt yaptın mı?
efeakbogaaA34
Active Level 8
Galaxy S
Ben betaya kayıt oldum yükledim bende ise sadece butonlar aşağı geldi geri kalan özellikler yok
wallendor
Active Level 8
Galaxy S
Bende anlayamadım açıkcası daha yeni güncelledim Whatsapı ama yine eski arayüz. Eski A10 telefonumda 2 aydır yeni arayüzle beraber.