cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Uzulerek veda ediyorum..

(Topic created on: 04-16-2024 12:29 PM)
564 Views
Alexisren
Active Level 3
Options
Galaxy S
Severek kullandığım 10 yıllık iPhone uzmanı olarak vazgeçtiğim iPhone serisine Yarın tekrar geri dönüyorum.. gerek ekrani, kamerası, hızı, şarj süresi beni çok mutlu eden s23 Ultra 512 telefonuma veda ediyorum.. başlıca en büyük neden olan optimizasyon sorunu yüzünden cihazı satmaya karar verdim en büyük ikinci neden ise çok ağır olması günlük hayatta rahat bir şekilde kullanamamam. Ekran koselerinin sivri olmasi.. yazicak cok sey var.. (Ufak el) Umarım ileri ki tarihlerde tekrar kavuşuruz..

image

28 Comments
AlperGüler
Active Level 7
Galaxy S
Hangi model iphone tercih ettin ?
Alexisren
Active Level 3
Galaxy S
15 pro 256 tercih ettim hafif ufak dayanikli 128 gb e gore hafizadan oturu daha hizli satarken de + puan
AlperGüler
Active Level 7
Galaxy S
15 pro güzel bir telefon hayirli olsun
Alexisren
Active Level 3
Galaxy S
Daha iyileri sizin olsun
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
En iyisini yapmışsınız hocam.
Alexisren
Active Level 3
Galaxy S
Neden oyle dediniz
0 Likes
ELBERR
Active Level 9
Galaxy S
Samsung olsun yetkili servisi olsun kitlesi olsun çok gıcık ediyor uygulamada telefonu kötüleyince direk sanki babasının malını kötülüyormus gibi davranıyorlar teknik servis değişim yapmıyor cihaz sıkıntılı diyoruz kanıt gösteriyoruz bir şey yok diyip veriyor
Alexisren
Active Level 3
Galaxy S
Vallahi ben 4-5 aydır kullanıyorum Herhangi bir sıkıntı yaşamadım Teknik olarak sadece kamera içeride titriyor s24 teki sorunlarda bence yazilimsal
0 Likes
ZyraXone
Active Level 9
Galaxy S
Kamera titremiyor hocam ois sesi o 😄 ois olan her telde olur
0 Likes