cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Uygulama kapama animasyonundaki bug (gesture kullanımında)

(Topic created on: 03-20-2023 06:01 PM)
56 Views
Tby
Active Level 3
Options
Galaxy S
Evet arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır Reddit'te konuştuğumuz bir olaydan bahsetmek istiyorum burada. 
Edit: Arkadaşlar bu hatanın kamera uygulamasında olmadığı gözlemlendi. Kamerayı kapatırken bu bug oluşmuyor.
Olay 1 hafta önce One UI 5.1 yazılımına sahip bir Samsung Galaxy S23 kullanırken başıma geldi. 

Uygulamaları kapatırken, yaptığımız yukarı doğru kaydırma hareketinden sonra uygulamanın küçülüp ikon içerisine girme animasyonun iPhone gibi pürüzsüz olduğunu gördüm fakat benim S20+'ımda böyle değildi. Bu yüzden de çeşitli arkadaşlarımdan rica etmem üzerine 8 telefondan 3ünde bu durumun olduğunu gördük. Sebebini hâlâ bulamadık ve araştırmaya devam ediyoruz. 1 telefonu resetledik ve bu durum çözülmedi, hatanın yazılımsal olduğu bariz ama hangi ayarın etkilediğini hâlâ çözemedik. 
Aşağıya video şeklinde animasyonu atıyorum, bu durumu daha önce yaşayan ve çözebilen varsa yazarsa sevinirim.

11 Comments
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
Bende sıkıntı yok normal 🤔
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Tby,

Durumu incelememiz için video kaydı ile birlikte Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes