cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Uygulama Yüklerken sizde de böyle mi?

(Topic created on: 11-14-2023 06:51 PM)
263 Views
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Options
Galaxy S

Play Store den uygulama yüklerken sizde de böyle seçenek çıkıyor mu? eğer çıkıyorsa bunun sebebi Güvenli Kalsörün aktif olması. her iki seçenekte tıklanırsa uygulama hem cihaza hemde güvenli klasöre ayrı ayrı yükleniyor ve farklı hesaplarla açılabiliyor.

uygulama GK'da istenilirse devre dışı bırakıldığı gibi simge üzerine basarak sağ üstteki (i ) tıklayarak kaldırabiliyorsunuz.

image

image

12 Comments
A13Samsun
Active Level 6
Galaxy S
Hayır Olmuyor Google Hesabin Başka Cihaza Bagli Olduğundan Dolayı Yüklemek Istermisiniz Diye Soruyor Yeni Hesab Açmayı Dene Bence Knk.
ATÇ_Galaxy
Expert Level 1
Galaxy S
Google hesabınız farklı cihazlara bağlıysa bu şekilde çıkar. Yani hangisine indirmek istiyorsunuz diye. Bu normaldir.
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
her ikiside bu cihaz ve aynı google hesabına bağlı. Samsung Cloud ve Gmail
Mehmetali9012
Active Level 2
Galaxy S
Her iki cihaz aynı Google hesabına bağlı olduğu için böyle çıkıyor
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
her iki cihaz dediğiniz sadece bu cihaz zaten. iki ayrı cihaz değiller. alttakini de tıklayıp seçince uygulama hem cihaza hemde güvenli klasöre ayrı ayrı yükleniyor.
Mehmetali9012
Active Level 2
Galaxy S
Bende bu tuşa basınca sizdeki gibi çıkıyorIMG-20231114-WA0005_1000037522_1699978664.jpg
Galaxy S
Gayet normal telefondan tablete uyg yüklemeye yarıyor telefonunda hata yok merak etme 🙌
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
biliyorum, örneğin android Tvbox cihazımı aynı google hesabıyla açtığımda o da gözüküyordu, sonra TVBOX a format atıp farklı hesapla açtım o artık gözükmüyor. ama burada durum farklı, ne laptop, ne tvbox, ne tablet, ikinci bir cihaz yok. Bu tamamen Güvenli Kalsör aktif edince oluyor. hatta uygulamalara girin bakın orada aynı uygulamadan iki tane alt alta gözüküyor. ama sistem güvenli klasördeki kullanılmayan uygulamayı derin uykuya alınca gözükmüyor.
Galaxy S
He anladım. Güvenli klasör telefon içinde yapay bir telefon gibi çalıştığı için 2. Telefon olarak göstermiş olabilir