cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Usb -type-c

(Topic created on: 06-09-2024 08:52 AM)
165 Views
laborant12345
Active Level 3
Options
Galaxy S

Arkadaşlar herkese selam .şimdi bilgisayardaki resimleri telefonuma atmak istiyorum ama birde ne göreyim  telefonun kablosu iki ucuda type-c dolasiyla bir sürü fotoğrafı Bluetooth la da göndermeye uğraşamam sizce başka nasıl bir çözümü olur bunun yani en kolay bu işi nasıl yaparım 

10 Comments
leaderwind07
Active Level 6
Galaxy S
Çevirici adaptör kullanabilirsiniz,usb typc a ucunu b.sayara takarsın,diğer ucuna usb typc c olan telefonununuz kablosunu takarsınızSmartSelect_20240609_090705_Amazon Shopping_1000039709_1717913225.jpg
0 Likes
laborant12345
Active Level 3
Galaxy S
Teşekkür bunu biliyorum ama başka bir yöntem olmalı yani mesela google fotoğraflarda duruyor resimler bir çırpıda indirme falan neden yok bir sürü de özelliği olmasına rağmen mesela google driver sonra one driver hersey var aslında ama bir türlü istediğimi yapamıyorum
0 Likes
leaderwind07
Active Level 6
Galaxy S
One drive gibi bir bulut depolama kullanıyorsanız,mesela ben kullanıyorum, bilgisayarınıza interner tarayıcısında açmak yerine çünkü internet tarayıcısından indirmek çok yavaş,masaüstü uygulamasını yüklediğinizde oradan daha hızlı şekilde indirebilirsiniz
0 Likes
laborant12345
Active Level 3
Galaxy S
Teşekkür deniyecem
0 Likes
hasanA04s
Active Level 8
Galaxy S
En basitinden google drive kullanabilirsiniz ben kullanıyorum sadece fotoğraflar için 15 20 gb sanal bellek veriyor (50-60 tane fotograf olmasima rağmen 2, 3 GB dolu)çok iyi pratik google drive kullanabilirsiniz
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Bluetooth'u yavaş olduğundan dolayı istemiyorsanız Quick Share'i deneyebilirsiniz. Bluetooth'tan çok daha hızlı.
0 Likes
laborant12345
Active Level 3
Galaxy S
İyide telefonda var ama ps de quik yok ki
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Android'in kendi sitesinden indirebilirsiniz.
0 Likes
laborant12345
Active Level 3
Galaxy S
Bu işleri çok bilmiyorum
0 Likes