cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Toplanın beyler bayanlar yaşlılar ve genç hissedenler

(Topic created on: 09-05-2021 01:31 PM)
105 Views
çekmmo
Active Level 1
Options
Galaxy S

2 hafta önce 8 bin tlye s20+ aldım ve gel gör ki oyun oynarken ısınıyor ve 3 bin TL'lik telefon 60 fps stabil oynatırken bu 8 bin TL verdiğim telefon o oyunu stabil oynatmıyor o zaman bu telefona neden 8 bin TL verdim samsung faniyim çünkü geçen 1600 tlye samsung galaxy buds aldım ama bu yaptıkları yanlışı unutmayacağım telefonun işlemcisi o kadar dandikki anlatamam ısındığı zaman gücünümü kısıyor birşeyler yapıyor ve oyun oynanmaz hale geliyor kağıt üzerinde iyi işlemci ama 3 bin TL'lik telefonun islemcisinden kötü wild riftte 120 fps açıyor 5 dk oynuyorsun fps 15 düşüyor ve telefon soğuyana kadar düzelmiyor o kadar **bleep** bir işlemci:) 8 bin TL çöp oldu

35 Comments
ican2
Active Level 2
Galaxy S
Maalesef Exynos990 bunun sebebi.Kotu islemci.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aynen bende senin gibi hüsrana uğradım . S20FE kullanıyorum. Bir önceki telefonum j7 daha iyi di. Tamamen hüsran . 4500 mah pil var şarj birgün yetmiyor. Isınmayı bir kenara bıraktım bari şarj uzun gitseydi. Malesef kötü deneyim oldu
Galaxy S
Samsungta bu bilinen bir şeydi Kronik bir sıkıntı keşke biraz daha araştırsaydınız.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Araştırmama fırsat kalmadı . Hediye edilen bir cihaz . O yüzden kullanınca anladım cihazın performansını .
0 Likes
Galaxy S
Olsun yinede kötü cihaz değil, bana da hediye gelse kullanırdım.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Özellik ve kullanım bakımından çok keyifli zaten ona sözüm yok . Isınmayı da boşverdim . Ne olurdu yani pil kullanımı daha uzun olsaydı ? Çantamda şarj aleti taşıyor oldum ;) bu şekilde kullanıyorum yapacak birşey yok zaten . Ayrıca sizin bir paylaşınızı gördüm . 7000 mah pile göre sizin telefonunuzun da şarjı erken bitiyor.
0 Likes
AKİF61
Active Level 3
Galaxy S
S20 fe exynoslu modelini kullanıyorsun sanırım ben iki aydır snapdragonlu modelini kullanıyorum canavar.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Tam şarjda kaç saat çalışıyor. Senin telefon ?
0 Likes
AKİF61
Active Level 3
Galaxy S
Ben oyun falan oynamadığım için sosyal medya takıldığım için 1 günü çok rahat çıkarıyor 1.5 gün gidiyor
0 Likes