cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Temmuz güncelleme sorunu!

(Topic created on: 07-13-2022 06:04 PM)
443 Views
OğuzGalaxyS21-5GYdk
Active Level 6
Options
Galaxy S

Kardeşlerim Selam,

Dün yaptığım güncellemeden sonra acayip sorunlar meydana geldi bilmiyorum sizin telefonlarınızda da oldu mu? Söyle ki;

Bildirim paneli devamlı 40hz oldu bende ayrıca YouTube da video açınca veya değiştirince 10hz oluyor geçişler.

- Klavye 30hz de takılıyor yazı yazarken ve yavaş yazılıyor yazılar.

- Şarj 100 den 98 e 10 saniyede iniyor Eskiden 100 den 99 a 5 dakika iniyordu ayrıca eski dediğim de dün değil onun evvelki günü.

- Bir uygulama indirince veya güncelleme yapınca bildirim paneli çok kasıyor, telefon belli bir saniye donuyor Eski güncellemede yoktu yani olsa da bu kadar belirgin değildi en azından.

- Çabuk ısınıyor sanki cihaz olmadık işlerde 35 40 derece falan oluyor. 

Benim şimdilik yakaladiklarim bunlar, zaten normal bir güvenlik güncellemesinde 250mb kadar olan güncellemede bu kadar sorun yaratılıyorsa ya burada bilerek yapılan bir durum söz konusu yada burada bir ihmaller zinciri vardır.

Sorunları olan arkadaşlar yorumlara gelsin beklerim 

Cihaz S21

Teşekkürler 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba OğuzGalaxyS21-5G,

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı sorun devam ediyorsa, cihazınızın incelenmesi için Samsung yetkili servis merkezlerimize danışabilirsiniz. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

16 Comments
fatih123456
Active Level 8
Galaxy S
İlginç bir durum gerçekten normalde sorunları çözmesi beklenen gü cellemeşer sorun yaratıyor. İnşallah bir sonraki güncellemelerde söz konusu sorunlara çare bulurlar
Galaxy S
Evt zaten her şey Android 12 ile basladi
fatih123456
Active Level 8
Galaxy S
Evet android 12 ile sıkıntı çekenler var bakalım düzeltebilecekler mi
Galaxy S
Birde 12, 13, 14, 15 Android alacak s21 düşün
fatih123456
Active Level 8
Galaxy S
Aynen benim telefon da a125f ise 12 ile finali yapacak 🤣
0 Likes
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Şu bir gerçek bu yıl içinde gelen her güncellemede sıkıntı çıkarıyor Samsung. Bildirim panelinin donması bende var klavye algılamıyor 3 4 defa sonra algılıyor . Tespitlerin doğru ve temmuz güncellemesini hala almamama rağmen sorunlar aynı. Bu gidişle Samsungdan çok soğuduk ve çevremde de ios a geçen çok arkadaşım var. Samsung kendine gel.
Galaxy S
Kesinlikle kardesim
ahmt1
Active Level 1
Galaxy S
Kanka benim cihazda aşırı ısınıyo özellikle mobil veride müzik dinlerken ınstada flan dolaştırmıyo 45 dereceye kadar dayanıyo anlamadım servise göndercem gibi
Galaxy S
Kanka bence sen bi onu dene ama yazılımsal sorun bunlar telefonda olan degil