cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefonunuzun Batarya Sağlığını Öğrenme

(Topic created on: 09-07-2023 06:37 PM)
548 Views
system32ExE
Active Level 8
Options
Galaxy S

Öncelikle Smart Tutor uygulaması cihazınız da yüklü olsun uzaktan bağlantı için şart. Ardından da 444 7 711 arayarak Samsung müşteri hizmetlerine bağlanıp, cihazımın batarya sağlığını öğrenmek istiyorum deyip, randevu oluşturuyorlar ardından da sizi arıyorlar. Ben öğlen 14:00' da aradım bilgileri söyledim 14:30 gibi geri dönüş yapıp aradılar Smart tutor uygulamasına girmenizi istiyorlar size bir kod veriyorlar, uygulamaya bağlanmak için onu girin. Girmememizi istemediğiniz yer olursa söyleyin diyorlar Örnek olarak Galeri ve WhatsApp uygulamasına girilmesin diyebilirsiniz. Ardından da cihazın tüm iskeletini çıkarıp ekran görüntüsü alıyorlar galeriniz de gözüküyor hepsi. Örnek resmi de bıraktım her kısmı görüyorsunuz bu işlem sayesin de. 

image

NOT; Bu işlemleri yaparken cihazınızın tam markası ve modelini söylemeniz gerekli ve her cihaza da bakılmıyor. Zaten arayınca detaylı şekilde size anlatıyorlar yazı biraz uzun olmuş olabilir ama en fazla 1 dakika içinde halledip öğrenebiliyorsunuz 🤗
7 Comments
samsung6060
Active Level 5
Galaxy S
Eyv❤️❤️
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Nedense bana uygulama üzerinden öğrenebilirsiniz diyorlar hep. böyle detaylı bakmıyorlar
system32ExE
Active Level 8
Galaxy S
Batarya sağlığı % kaç kalmış onu öğrenmek istiyorum deyip, members üzerinden gösterileni değil derseniz yardımcı olurlar diye düşünüyorum.
Galaxy S
Members üzerinden ve tanı özelliğinden bakılıyor zaten
system32ExE
Active Level 8
Galaxy S
Senin dediğin sadece pil iyi veya kötü yazıyor bataryanın sağlığı kaç diye göstermiyor.
Galaxy S
%'lik olarak yok,evet.
ozgur_s21fe
Active Level 9
Galaxy S
Bu kadar uğraşmak yerine accubatery indirebilirsiniz orda sağlık yüzde kaç gösteriyor