cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefonunuzun Ön kamerasından memnun musunuz ?

(Topic created on: 12-05-2020 11:10 PM)
254 Views
Hakangsii
Active Level 3
Options
Galaxy S

Model belirterek memnuniyet derecenizi yazar mısınız ? Ben S10+ kullanıcısıyım ve hiç memnun değilim iphone 7 den geçmiştim gece ve akşam ev kafe ışığında segmentinin kalitesini vermiyor bence sizler ne düşünüyorsunuz 

7 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
S9+ Kullanıyorum.
Hiç memnun değilim.
Android güncellemesi almayı kesen güçlü bir telefon ve pil berbat.
Yazilim olarak kisitlaniyor ve pil 3 saat dayaniyor
Hakangsii
Active Level 3
Galaxy S
bu yazılım olayı çok can sıkıcı Allah'tan s10 lar android 12 için görecek 3 yıl sözü verildi. Açıkçası ben iphone 11 alacaktım ama s10plusın led coverları ve 5000 liralık fiyatı beni cezbetti aldığıma pişman değilim ama bu kamera olayı can sıkıyor bazen hata mı yaptım diyorum ama iphone 11 ile kıyaslıyorum ablamda var tek eksisi ön kamera ve sayamayacağım kadar artısı var bu yüzden yine de içim rahat ama kafam almıyor neden neden samsung gibi bir dev bu kamera olayını neden çözemiyor
ÖmerFaruk01
Active Level 7
Galaxy S
senle aynı kafadayım bende de s20 var böyle bir ön kamera görmedim gündüz üstüne edilecek kelime yok efsane fakat biraz karanlık olduğunda gerçekten o fiyata böyle bir ön kamera kötü.Ben de iphone 11 düşünüyodum iyiki de almamışım tek sıkıntım ön kamera ve biraz kısa batarya ömrü harici efsane.
Hakangsii
Active Level 3
Galaxy S
güle güle kullan samsunglarda bu sorun her nesilde var galiba bir kullanıcı s20 ultra ile ev ortamında çektiği bir selfie paylaşmıştı ve fotoğraf kalitesi benim 2015 yılına kadar kullandığım iphone 5 kalitesindeydi ve şunu anladım samsungun satış aletlerinin bu kadar düşmesinin sebebi sadece kamera çünkü bu kadar muazzam ekranlar ses kaliteleri mikrofon performansları başka markalarda yok
0 Likes
ÖmerFaruk01
Active Level 7
Galaxy S
aynen aslında sadece ön kameralarında geceleri biraz sıkıntı var yoksa arka kameraları ve diğer donanımları muazzam ve insanların çoğunun s veya note serisi samsung almamalarinin sebebi bütün samsungların a veya m j gibi serileri gibi ufak sıkıntılı sanıyorlar.
MiRhanBaba
Active Level 5
Galaxy S
valla bende s10+ kullandım ama plus modelinden hiç memnun kalmadım sattım şuan S10 düz kullanıyorum her türlü şarta varım ki S10 Düz S10+ tan çok daha iyi hem performans olarak hemde başka türlü de mesela s10+ modeli pubg de çok kasıyor takiliyor ama s10 düzde kesinlikle kasma yok takılma yok aksine de çok seri ben çok memnunum
0 Likes
Hakangsii
Active Level 3
Galaxy S
açabildiği en yüksek grafiklerle oynuyorum hdr aşırı da bende donma sorunu yok sizde bir kaç oyun sonra ısınma artınca mı oluyordu ?
0 Likes