cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonumun şarj ve kamera kayıt sorunu..

(Topic created on: 09-04-2021 07:04 PM)
103 Views
Ramazan4207
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Arkadaşlar merhaba A20s telefonumda son Yazilim güncellemesinden sonra 2sorun başladı.

1:Telefonu şarja taktığım zaman %55de bazen %65de takılı kalıyor şarjı çıkarıp tekrar taktıktan sonra yüzdesi yükseliyor..

2:Kamerayı acıyorum ve video kayıt ediyorum tekrar izlemek istediğimde ise kayıt yapılmamış görünüyor çekip yapiyorum fakat kayıt etmiyor telefona bu konularda yardımcı olun lütfen ne yapmam lazım..@SAMSUNG YARDIM LUTFEN 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Ramazan4207,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
01a65
Expert Level 2
Galaxy S
Merhaba
Cihazınızı sıfırlayın uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun ve tıklayın girin genel yönetim dil ve giriş tarih ve saat sıfırla Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın gelen sayfa içerisinden sıfırla yazan yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın Sorun devam ederse cihazınızın incelenebilmesi için hata raporu gönderin uygulamalar ekranına Gelin Samsung members uygulamasını bulun ve tıkla indirin en altta sağ köşede yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporları yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın bunun için Diğer hata
Seçeneğine tıklamanız ı öneririm gelen sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kaydı verileri gönder yazan yazı seçeneğini açık halde tutun sorununuzun sorunun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken Samsung members uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazınızı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizlere bir geri dönüş sağlayacaklardır Ayrıca cihazınızın tekrardan sıfırlanması gerektiği söylenir ise aynı işlemleri tekrardan yapmanıza gerek yoktur bu seferde garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim edin sorunların devam ettiği
Not
Google Play Store uygulaması ve Galaxy Store uygulamalarından cihazınızda yüklü olan bütün uygulamalarında güncellemelerini mutlaka yapın

İyi akşamlar iyi günler
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Ramazan4207,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes