Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba,

Kesintisiz iletişim için telefonunun gücünü optimize et. Nasıl mı? Cevabını öğrenmek için hemen tıkla, senin için hazırladığımız destek içeriğine göz at!

Teşekkürler.

MOD

10 Yorum
Highlighted
Active Level 6
iyide kendi reklamınızı geldiniz bide buraya taşıdıniz burda paylaşsaniz nolurdu sanki daha kolay görürdük
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 4
işleri güçleri reklam.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 6
aynen oyle yavv bide icrata geçseler
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 4
maksimum güç modunu önermiyorum, CPU/Ram kısıtlaması yapıyor. buna ne gerek var. cihazın şarjı zaten az kalmış ise tamamen sıfır olsun şarja takın. yok benim biraz işim var bana şarj gerekiyor derseniz.

ayarlar> geliştirici seçenekleri> arkaplan işlem kısıtlamasına kapatın> tek bir uygulama çalışır diğerleri kısıtlanır al sana veri tasarrufu ve sarj tasarrufu ve ayarlardan karanlık modu seçin %20 daha fazla sizi idare eder hemdi cihazın hızı azalmaz. haydi öpüyorum sizi
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 6
aynen
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 8
Ah be moderatörler bu kadar fazla reklam yapıp,cihaz ürettiğiniz kadar bide şu sorunlu cihazları düzeltmeye baksanız keşke.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 1
Merhaba Bordo
Telefonumun ekranında ki koruyucu orjinal üzerinde gelen koruyucu. Hiç değiştirmedim Telefonum daha yeni 1 aylık.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 2
merhabalar..
samsung 50..telefon tuş kiliti aktid iken üsten aşağı çektimiz sayfa açılıyor..ayarları varmıdır normalde telefon kilitliyken o sayfa açılmaması lazım
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 1
merhaba eşimin a50 telefonu var veri bağlantısı yapmıyor yardımcı olur musun
Yanıtla
Yükleniyor...