cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefonumu Maksimum Güç Tasarrufuna Nasıl Alabilirim?

(Topic created on: 07-14-2020 07:09 PM)
311 Views
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba,

Kesintisiz iletişim için telefonunun gücünü optimize et. Nasıl mı? Cevabını öğrenmek için hemen tıkla, senin için hazırladığımız destek içeriğine göz at!

Teşekkürler.

MOD

10 Comments
kızılejder
Active Level 10
Galaxy S
iyide kendi reklamınızı geldiniz bide buraya taşıdıniz burda paylaşsaniz nolurdu sanki daha kolay görürdük
iboykr123
Active Level 7
Galaxy S
işleri güçleri reklam.
kızılejder
Active Level 10
Galaxy S
aynen oyle yavv bide icrata geçseler
iboykr123
Active Level 7
Galaxy S
maksimum güç modunu önermiyorum, CPU/Ram kısıtlaması yapıyor. buna ne gerek var. cihazın şarjı zaten az kalmış ise tamamen sıfır olsun şarja takın. yok benim biraz işim var bana şarj gerekiyor derseniz.

ayarlar> geliştirici seçenekleri> arkaplan işlem kısıtlamasına kapatın> tek bir uygulama çalışır diğerleri kısıtlanır al sana veri tasarrufu ve sarj tasarrufu ve ayarlardan karanlık modu seçin %20 daha fazla sizi idare eder hemdi cihazın hızı azalmaz. haydi öpüyorum sizi
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy S
aynen
Mami5454
Active Level 8
Galaxy S
Ah be moderatörler bu kadar fazla reklam yapıp,cihaz ürettiğiniz kadar bide şu sorunlu cihazları düzeltmeye baksanız keşke.
Avkan
Active Level 1
Galaxy S
Merhaba Bordo
Telefonumun ekranında ki koruyucu orjinal üzerinde gelen koruyucu. Hiç değiştirmedim Telefonum daha yeni 1 aylık.
mehmethan
Active Level 4
Galaxy S
merhabalar..
samsung 50..telefon tuş kiliti aktid iken üsten aşağı çektimiz sayfa açılıyor..ayarları varmıdır normalde telefon kilitliyken o sayfa açılmaması lazım
fatihdk
Active Level 1
Galaxy S
merhaba eşimin a50 telefonu var veri bağlantısı yapmıyor yardımcı olur musun