cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefonuma güncelleme gelmiyor.

(Topic created on: 06-21-2022 08:40 PM)
478 Views
Altay_737
Active Level 5
Options
Galaxy S

Öncelikle herkese merhaba.benim samsung bi telefon var galaxy s21 ultra.güncelleme gelmiyor benim telefona.geliyoda bir az farklı.ayda 1 kez güncelleme geliyodu.bu ay gelmedi.dedim her halde gelmemiştir ama güncelmiyizde baktım güncelleme gelmiş.bende bir kaç gün bekledim belki gelir diye.gelmedi ve güncelmiyiz.com da 2ci update geldiyini gösteriyo.benim telefon son 2 güncellemeyi almadı.niye böyle oluyo anlamadım.telefonu yeni aldığımdada one ui 3.0la geldi telefon, 3.1 gelmedi bana geçen sene. 3.0dan direkt 4.0a geçtim. Şu anda telefon one ui 4.1 ama son 2 güncelleme gelmedi.samsung membersde de sistem yazılımını resmi gösteriyor.ne yapmam lazım bilen varmı?

image
Güncelmiyizdeki yazan sürüm

image
Buda benim telefonun sürümü

9 Comments
İlkeee--
Active Level 5
Galaxy S
Cihazın yurtdışı mı normal değil güncelleme gelmemesi
Altay_737
Active Level 5
Galaxy S
Yurtdışı ama bana her zaman daha erken geliyodu güncelleme.bana geldikten bir kaç gün sonra güncelmiyizde yeni sürümü yazıyordu.yurtdışı olduğunda tamam geç gelmesi normal ama bazı güncellemelerin tamamen gelmemesi (örneğin oneui3.1) çok saçma
İlkeee--
Active Level 5
Galaxy S
Yurtdışına samsung yazılım yollamıyor gelmesine şaşırdım
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Cihaz yurt dışından mı gelme?

Çünkü cihazın yazılım kodları polonya romuna ait gözüküyor 1655833996458.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Emin olmak için

Ayarlar >Cihaz Bilgileri>Yazılım bilgileri
Kısmına gelerek bu kısmın ekran görüntüsünü atabilirmisiniz?

Görseldeki gibi TUR/TUR,TUR/TUR yazmıyor ise cihaz Türkiye romunda değildir Screenshot_20220621-205401_Settings_41302_1655834114.jpg
Altay_737
Active Level 5
Galaxy S
Ksa yazıyo🤦kingdom saudi arabia
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Evet şimdi bende baktım sudi Arabistan romu gözükuyor

Eğer olmazsa samsung bayisine giderek sorunu anlatın belki belirli bir ücret karşılığında rom değiştirebilirsiniz yada rom işinde tecrübeli iseniz kendiniz odin ile atabilirsiniz
Altay_737
Active Level 5
Galaxy S
Yurtdışı ama polonya değil saudi arabistan
budchirp
Active Level 7
Galaxy S
Odin ile türkiye romu yüklemenizi tavsiye ederim. Stock romlarda (orjinal yazılım) garanti gitmiyor diye biliyorum.