cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefon Yedekleme hakkında

(Topic created on: 4 weeks ago)
159 Views
mertys
Active Level 5
Options
Galaxy S
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba😇😉😊

Telefonumu sıfırlamak istiyorum ama yedekleme h.k bilmem gereken birkaç bilgiye ihtiyacım var.

iphone kullanan biliyordur iphonede herşeyi icloud yedekliyoz ya sonra icloud hesabimizla tekrar giris yapınca herşeyimiz geri geliyor ya samsung tada böyle birşey var mı ? varsa hangisi nasıl yapılıyor bilginiz var mı yardımcı olabilirmisiniz ? 

şimdiden teşekkur ederim

4 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
Evet samsung'da da var Samsung cloud üzerine yedekleyebiliyorsun ama daha garanti olsun diyorsan bilgisayarım varsa evinde smart switch uygulaması ile PC üzerinden yedekleme yapsan daha iyi olur ama ikisini de yapabilirsin sorun olmaz

View solution in context

Solution
xxtunaxx19
Active Level 2
Galaxy S
Hocam samsung accounta emailini bağladıysan geri indiriyor diye biliyorum.

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
bunların dışında Google hesabına yedekleyebilirsin harici ek bir yazılım kullanabilirsin SD kartına yedekleyebilirsin alternatif ve seçeneğin çok sana kalmış

View solution in context

10 Comments
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
Evet samsung'da da var Samsung cloud üzerine yedekleyebiliyorsun ama daha garanti olsun diyorsan bilgisayarım varsa evinde smart switch uygulaması ile PC üzerinden yedekleme yapsan daha iyi olur ama ikisini de yapabilirsin sorun olmaz
mertys
Active Level 5
Galaxy S
samsung cloud şimdi izledim youtube üzerinden anladığım kadarıyla telefona yüklediğimiz uygulamalar oyunlar vs yedekleyemiyoruz. Telefonu sıfırlarken olduğu gibi içindeki herşeyi yedekleyim sonra olduğu gibi herşeyi tekrar yüklensin
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
olabilir
Solution
xxtunaxx19
Active Level 2
Galaxy S
Hocam samsung accounta emailini bağladıysan geri indiriyor diye biliyorum.
mertys
Active Level 5
Galaxy S
evet hesabım bağlı ama uygulamalarda yedekleniyor mu
0 Likes
xxtunaxx19
Active Level 2
Galaxy S
Evet yedekleniyor
0 Likes
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
bunların dışında Google hesabına yedekleyebilirsin harici ek bir yazılım kullanabilirsin SD kartına yedekleyebilirsin alternatif ve seçeneğin çok sana kalmış
mertys
Active Level 5
Galaxy S
şuan genelde fotoğraf gibi veriler için google kullanıyorum ama benim istediğim daha kapsamlı birşey herşey