cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Tekrar S23'e geçtim

(Topic created on: 04-20-2024 05:06 PM)
504 Views
Sdsgnr
Active Level 5
Options
Galaxy S
Arkadaşlar S24 Plus'ı ekran kalitesizliği ve işlemcinin yavasligi yüzünden sattım ve tekrar S23 256 GB satın aldim.
S23 herseyiyle stabil bir cihaz. 
29 Comments
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy S
S24 zamanla düzelmez sanırsam, aynı s20 serisi gibi exynos 990 çok sıkıntılı bir işlemci idi, exynosun geneli hep ısınıyor yanıyordu, söylediklerim de samimiyim kötülemek için değil ama cihazlar harbi yanıyor, samsung un bir kaç Snapdragon lu versiyonlarını kullandım şahsen hepside stabil ve ısınma olmuyor sadece ılık hale geliyor ama exynos yanıyor.. bilemem samsung exynosu ne zaman Snapdragon gibi optimizeli yaparsa o zaman halkın onayını alır.
eyequeS23u
Active Level 6
Galaxy S
Kesinlikle öyle, s21 fe vardı bende snapdragon işlemcili bi kere ısındığını görmedim şimdi s23 ultraya geçtim snapdragon 8 gen 2 mükemmel..
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy S
Valla bende de s21 fe exynos olanı vardı, ön yargı ile almıştım belki eyxnosu düzeltmişlerdir diye yok yine aynı cihazın ısınma dağılımı yok ekranın üst tarafı elimi yakacak derece de ısınıyor, baktım olacak gibi değil 3 4 ay kullandım, sonra cihaz değişim kampanyası ile vatandan s23 256 lığını aldım şuan şükür kafam rahat, herşey on numara ısınma desen yok sadece ılık, 35 36 derece yüksek grafikli oyunlarda dereceler böyle, o yüzden Samsung un en iyi serisi s23 serisidir, işlemci olarak ise Snapdragon 8gen 2 for galaxy damgası ile hız aşırtmalı bu efsanevi işlemciyi entegre etmişler daha ne olsun, 3900 mah ile 8 9 saat ekran süresi alıyorum, bu pil ile bu işlemci harika bir uyum içerisinde. kısacası Allah herkesin gönlüne göre versin :)
Captain_ByLord
Active Level 10
Galaxy S
Şöyle bisey söyleyeyim.
Ben kamerayı beğenmedim, özellikle gece çok kötü.
Harici birkaç kez ısındığı oldu.
Birkez çok ısındı.
Bu kameranın pek düzeleceğini sanmıyorum.

Galaxy S
Ben zamanında bu işlemci ile olmaz demiştim dünya alem kızmıştı hayırlı olsun keşke honor magic 6pro düşünseydin! Kampanya ve hediye var dı ayın 3 ne kadar H.B da GEN 3 filan var içinde. 12 GB RAM 512 GB DEPOLAMA 6binlik saat 5 bin indirim 55 e geliyor du
Sdsgnr
Active Level 5
Galaxy S
Yok samsungtan başka bir arayüz eksik ve çiğ geliyor.
0 Likes
adnan34
Active Level 5
Galaxy S
İyi yapmışsın s23 harika cihaz
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy S
Hayırlı olsun, daha mantıklı olmuş neden dersen exynos yüzünden. Snapdragon her zaman daha iyi. S23 serisi de bu yüzden stabil.
Sdsgnr
Active Level 5
Galaxy S
Exynos iyidir diyordum ama Kullaninca gördüm ki değilmiş. Gercekten Snapdragon daha önde. En ufak bir takılma söz konusu değil. Çok daha akıcı.
Galaxy S
S23ü olan bence min. S25e kadar beklemeli