cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Tehlikenin farkında mısınız?

(Topic created on: 05-26-2024 02:18 PM)
525 Views
CGRZBN
Active Level 10
Options
Galaxy S
Onur Tuna kardeşimiz S24 plus alıyor. Mevzileri terketmeyin paylaşımlar kurşun gibi yağmaya başladı zaten. Geliyor kargoda yolda teslim edildi geldi kılıfı kutu açılımı ekran süresi ana kamerası geniş açısı makrosu derken savunmada biraz boşluk verirsek biteriz. Herkes defansa yardım etsin. Hazır mısınız? Başlıyoruz.. 😅😄

30 Comments
halilSM-A346E
Active Level 7
Galaxy S
Bu adamın da tarzı böyle herkesi olduğu gibi kabul etmek en güzeli hatta ben memnunum başka türlü hep ekran suresinden güncellemeden başka birsey gormeyecegiz formda değişiklik oluyor hem de eğleniyorum
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy S
Tamamen aynı fikirdeyim. Özellikle forumda ki sürekli benzer şeyler paylaşılması konusunda. Arada gülmekte lazım ondan bu konuyu açtım. Yoksa gayet severim onuru. Kendi de farkında zaten bunun.
nurylmzA34
Expert Level 3
Galaxy S

Bende birşey paylaşmıştım komik paylaşım artık çıktım burdan ama erkek yapınca farklı oluyomuş tepkileri kadın paylaşınca oluyor bunlara

CGRZBN
Active Level 10
Galaxy S
Yok öyle değil emin ol. Burda bitane troll var denk gelmişsindir belki. Daha dün onunla ilgili yine esprili bi paylaşım yaptım kaldırmışlar. Adam sürekli forumu trollüyor bişey olmuyor biz esprili paylaşım yapınca kaldırılabiliyor. Sadece sana yaptıkları bişey değil yani..
nurylmzA34
Expert Level 3
Galaxy S
Yok öyle degil ereren diye biriydi bu kişi
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy S
Bişey mi söyledi
nurylmzA34
Expert Level 3
Galaxy S

Burada yazıyor

CGRZBN
Active Level 10
Galaxy S
Ya burda sanki dünyayı kurtarıyoruz. Günün sonunda sadece bi forum burası ya. Arada gülümsemek iyidir. Her şeye bukadar takılmamak lazım
nurylmzA34
Expert Level 3
Galaxy S
Ben bu paylaşımı gülümsemek için yaptım amacımıda belirttim ama arkadaşınızın yazdıgı bu bi erkek yaptıgı zaman bişi söylenilmiyor ama kadın yaptıgı zaman küçümseniyor ben burda bunu anlıyorum artık