cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Tebrik ederim Samsung

(Topic created on: 03-25-2023 04:47 PM)
140 Views
Turancen
Active Level 4
Options
Galaxy S

Yeni güncelleme ile muhteşem iş çıkarmışsınız.

Telefon Kendi kendine soba gibi ısınıyor.
Programlar yavaş açılmaya başladı.
Sürekli kullandığımız uygulama artık çalışamaz hale geldi.
S20fe snap 865 kullanıyorum.
Düşünmeye başladım Android 12 dönmeyi. 
17 Comments
Galaxy S
Hiçbir yardımı kabul etmeyen kişiler için standart paylaşım yapıyorum ama yardıma ve yeni fikirlere açık olanlara farklı paylaşım yapıyorum.Şu an için onun son çalacağı kapı samsung ve en azından iletişim numarasını kolay bulmadı için yazdım🙂
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Peki ama sürekli aynı fotoyu atıyon bi fayda sağlamıyor bu pil olayı %90 yazılımla ilgili :)
Galaxy S
Özelden yaptıgım konuşmaları paylaşmak isterdim ama olmaz.Oradan çok fazla tesekkür eden,iyiki izlemişim diye ve söylediklerimi harfiyen yapıp artık sıkıntım yok diyen birçok kişi var ki ben en azından yardımcı oluyorum,bir de hiç yardımcı olmayıp her şeye muhalefet olup haklı çıkmaya ve kötülemeye çalışanlar da var.Mesela sadece fotograf paylaşmış ve baska bir şey yapmamış ama beni eleştiriyor ve sende yardım et dediğimde terslenenlerde var.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Seni terslediğim yok bil bunu hem mod lardan farkınız yok copy paste ama bunlar fayda etmez attıkların😊
Galaxy S
Binlerce samsung kullanıcısı aynı sorun için defalarca paylaşım yaptıgında her birine farklı cevap vermem mantıklı olmaz.Soru aynıysa cevapta aynıdır.1679735365072.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
O resimdeki arkadaşı tanıyom a53 kullanıcısı pil sorunu varsa elbet bekleyecek güncellemeleri
Galaxy S
Hâla muhaliflik yapıyorsun.Adam tesekkür ediyor yeni bilgiler gösterdiğim için sen güncelleme beklesin diyorsun!Ne yazdıgını unutuyorsan önceki yazdıklarını ve konuya nasıl basladıgını oku.Aynı paylaşımlardan rahatsız olmuştun ve bende sana o rahatsız oldugun paylaşımların aslında senin düşündüğün gibi faydasız değil aksine faydalı oldugunu gösterdim.Troll müsün vb.boş muhabbet yapma!İlgini çekmiyorsa ilgilenmez ve yapmazsın.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Turancen,

Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra "Destek-Hata Raporları-Aşırı Isınma" bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Teşekkürler.

MOD