cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:
Resolved! Solved

Original topic:

Tablettim sorunu

(Topic created on: 05-15-2022 06:59 PM)
asiel070223
Active Level 3
Options
Galaxy S

Tablettim kendiliinden yeniden balatt覺 durup duruken ve her hangi riskli bir uygulama yok neden olabilir nap覺caim ben imdi ...

Yard覺mc覺 olursan覺z 癟ok sevinirim ( yapt覺覺n覺z 繹neriler ve destek i癟in de 癟ok tekkr羹 ediyorum saolun )
9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Pil ayar覺ndan baz覺 zamanlarda yeniden balat se癟enei aktif ise kald覺r覺p 繹yle deneyin
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bunlar da gideceiniz ayarlar buray覺 kontrol ediniz aktif ise pasif hale getirin Screenshot_20220515-185521_Device care.jpgScreenshot_20220515-185525_Device care.jpg
asiel070223
Active Level 3
Galaxy S
Saolun bir daha olursa umar覺m olmaz denirim bunu ama a癟覺k deil uanda
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Hmm o zaman bilemedim. Hata raporu g繹nderin 癟繹zerler inallah servise vermeyin direk hata raporu bazen sorunlara 癟are olabiliyor
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Otomatik yeniden balatma a癟覺ksa ayarlardan kapat覺n sorun devam ediyorsa hata raporu g繹nderin yine d羹zelmez ise en yak覺n servise g繹t羹r羹n sorunu izah edin.
asiel070223
Active Level 3
Galaxy S
Tekkr羹ler 弘
asiel070223
Active Level 3
Galaxy S
Saolun sorunum 癟繹z羹ld羹 uanl覺k
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selam羹n aleyk羹m.
Verileri yedekleyip fabrika ayarlar覺na s覺f覺rlaman覺z 繹neriyorum.
S覺f覺rlama ilemi yapt覺ktan sonra sorun tekrar devam ederse bu durumda detayl覺 kontrol edilmesi i癟in cihaz覺 garanti belgesi ile birlikte en son 癟are olarak Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir Ayr覺ca servis ilemleri hakk覺nda ayr覺nt覺l覺 bilgi 繹renmek i癟in Samsung M羹teri hizmetlerini araman覺z gerekir. 444 77 11
asiel070223
Active Level 3
Galaxy S
Aleyk羹mselam mutlaka denerim bir daha olursa uanl覺k sorun 癟繹zld羹 tavsiyeniz i癟in 癟ok yekk羹r edierm 弘