cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Türkçe Çevirmen ve sesli kontrol

(Topic created on: 05-22-2024 08:46 PM)
182 Views
Mu20R
Active Level 1
Options
Galaxy S
Samsung Türkiye ne işe yarıyor anlamıyorum. Türkiye’de telefon piyasasında Apple 'dan sonra 2.büyük marka ve 2023te %25 üzerinde satış hacmi var. Buna rağmen Samsung sesli asistan ve çevirmende Türkçe Dil paketi yok. Verdiğimiz değer kadar ürününü tercih eden Türk halkı olarak değer göremiyoruz. Bu değeri sağlayacak firma Türkiye de ofis açmış ama satış dışında etkisi yok. Olayınız sadece satış değil müşteri memnuniyeti olmalı. Okadar para verip kendi dilimde telefonumu, ürününüzü işlevsel özelliklerini kullanamamayı kınamaktan başka bir şey yapamamam da ayrıca can sıkıcı. 

7 Comments
cosmiclux
Active Level 7
Galaxy S
Hocam neden üçüncü taraf yazılım kullanılsın ki? Samsung daha bixbye türkçe dil desteği vermiyor. Türkiye'de bu kadar çok kullanıcısı olan bir markanın üçüncü sınıf muamele vermesi cidden yakışmıyor. Her yazılımın google tarafında çözümü var o zaman ben ne anladım Samsungun geliştirdiği yazılımdan OneUIdan
Galaxy S
Temmuzda Türkçe dil desteği çıkabilir
0 Likes
Mu20R
Active Level 1
Galaxy S
Bu markaya İnanmayıda güvenmeyide bırakıyorum. Bilgi için teşekkür ederim
Mu20R
Active Level 1
Galaxy S
Sorun klavye sorunu değil, Türkçe dil paketi olmaması ve ülke insanı olarak değer görmemek, hem Samsung klavyede çeviri yerine Microsoft klavye kullanmayı tercih ediyorum. Klavyede bile çok eksiği var.
Kısacası pişmanmıyım, çooook.
0 Likes
Galaxy S
Bekleyin gelir 😁
0 Likes
Mu20R
Active Level 1
Galaxy S
Xiaomi geç geldi. IPhone alacaktım. Tercih etmemem android olmamasıydı. Geç olsa da anladık. Samsung pişmanlık 😔