cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Super hizli sarj

(Topic created on: 09-12-2021 10:00 AM)
167 Views
Mehmetalitatar
Active Level 4
Options
Galaxy S

Super hızlı şarj olmasına rağmen bes kurus etmez günlerdir deniyorum eski s9 plus sarj makinesi ile bu telefonu sarj ediyorum normal hızlı sarj ile super hizlidan daha çabuk sarj ediyor samsung saçmalıkları bitmek bilmiyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mehmetalitatar,

Cihazınızın yazılım sürümü güncel ise "Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil" içerisindeki, sağ üst kısımda bulunan üç nokta işaretine dokunarak "Gelişmiş Ayarlar > Hızlı Kablolu Şarj" bölümünü aktif hale getiriniz. Bu seçenek aktif ise farklı bir orijinal Samsung hızlı şarj aleti ile tekrar deneyiniz. Bu işleme rağmen sorun çözülmez ise cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
smsamsung
Active Level 5
Galaxy S
s20 kullanıyorsunuz sanırım. exynos 990 kullanan cihazlarda şarj problemi var maalesef.
0 Likes
Galaxy S
20 plus kullaniyorum çok yavaş belki guncelleme ile duzelir diye umut ediyoruz bakalim artık bizde mi ailesine döneceğiz gibi gorunuyor
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mehmetalitatar,

Cihazınızın yazılım sürümü güncel ise "Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil" içerisindeki, sağ üst kısımda bulunan üç nokta işaretine dokunarak "Gelişmiş Ayarlar > Hızlı Kablolu Şarj" bölümünü aktif hale getiriniz. Bu seçenek aktif ise farklı bir orijinal Samsung hızlı şarj aleti ile tekrar deneyiniz. Bu işleme rağmen sorun çözülmez ise cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes