cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Stabilizasyon Sorunu ve S21

(Topic created on: 06-25-2022 10:13 PM)
168 Views
OğuzGalaxyS21_5G
Active Level 3
Options
Galaxy S

Kardeşlerim Selam,

Kullandıkça ortaya çıkan bir stabilizasyon sorunu peydahlandi yani harbiden gün geçmiyor ki sorunlar bitsin valla artık Android 11 Orjinal Romu atmaya ramak kaldı Samsung harbiden neyse konuya dönelim.

Arkadaşlar telefon kullandıkça düzelir diyorlar arkadaşlar ama Exynos lu versiyon almazsanız o dediğiniz geçerli kardeşlerim, tamam Haziran 2022 güncellemesinde bir şeyler düzene girdi gibi ama takılma ve kasmalar ayriyeten laglar düzelmedi gitti arkadaş daha iki saat evvel sıfırlama işlemi uyguladım durum aynı artık Android 13 te daha fazla olur bu sorunlar herhalde Samsung. Kaldık Temmuz yamasına 

Teşekkürler...

6 Comments
system32ExE
Active Level 8
Galaxy S
S21 FE EXYNOS işlemci kullanıyorum herhangi bir sorun yok. Model farklı olabilir ama EXYNOS işlemci de bir sorun yok sadece güncellemeyi stabilize şekilde vermiyorlar hepsi bu.
Galaxy S
Evet ilk olarak güncelleme sıkıntılı ikinci olarak exynos aşırı isinan işlemci
system32ExE
Active Level 8
Galaxy S
Bende diyorum ki S21 FE EXYNOS işlemcili olan modelini kullanıyorum ısınma,donma, takılma problemi yok! Mart ayında aldım İlk 1 hafta kullandım 1 hafta boyunca ısındı ve bu normal bir durum telefon kendi kendine optimizasyon sağlıyor, Ardından da hiçbir şekilde ısınma donma yaşamadım. Anladın? Farklı modeller de ısınma olması işlemcinin sorunlu olduğu anlamına gelmez önce bunu bilmek gerekir. Aksi halde EXYNOS işlemci tümüyle sorunlu olsaydı bende dile getirip yazardım. Ama benim S21 FE cihazımda sorun yok ısınma yok?
budchirp
Active Level 7
Galaxy S
Samsung cihazlarda sürüm düşüremezsiniz. Her büyük güncellemede bootloader versiyonu değişiyor. Farklı bootloader versiyonunda bir rom yüklerseniz hata verir.
Galaxy S
Anladım teşekkürler
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba OğuzGalaxyS21_5G,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​