cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Sosyal medya uyumluluk problemi

(Topic created on: a month ago)
160 Views
s24userr
Active Level 4
Options
Galaxy S
S24 kullanıyorum, özellikle instagram ve whatsappta fotoğraf çektiğim zaman çekmeden ekranda gösterdiği ile çektiği fotoğraf ile arasında çok **bleep** oluyor, çektiği fotoğraf çok kötü oluyor. Ayrıca videolarda sanki ağır çekim çekiyormuşum gibi çekiyorm. Kaç kere tiktok, instagram ve özellikle whatsapp'a bildirdim ama çözüm yok. Artık samsungta mı sorun var ya da samsungu mu takmıyorlar bilemiyorum. Sözde samsung sosyal medya uyumluluk problemini çözmüştü...(lütfen telefonunu sıfırla ya da servise götür gibi çözümlerle gelmeyin)
4 Comments
FatihS22
Active Level 10
Galaxy S
Android genel sorunu tek çözümü iosa geçmeniz olur onun harici düzelme imkanı yok
AlperGüler
Active Level 8
Galaxy S
S24 kendi galerisinde bile fotoyla oynadigindan :) ama ip15 olan arkadasimda kalite kaybindan bahsediyo bence sorun asil kaynagi instagramin yetersiz olmasi yuksek mp ler icin
Qui_X
Active Level 8
Galaxy S
Sorun instagramın kendisinde ve hatırladığım kadarıyla bu sorun ayarlardan çözülebilir (Instagram yok bende). WhatsApp içinse ayarlardan Depolama ve Verilere girdikten sonra medya yükleme kalitesini HD Kaliteye ayarlarsan sorun çözülür.
0 Likes
Eflatun
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba s24userr,

Belirtmiş olduğunuz uygulama, 3. parti bir uygulama olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu çalışmayabilir veya farklılıklar bulunabilir. Bu konuda uygulama üreticisine danışmanızı öneririm. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, bu durumu yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes