cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Sorunumu çözene kadar Konu açmaya devam

(Topic created on: 10-13-2022 05:38 PM)
68 Views
Thunderbolt44
Active Level 4
Options
Galaxy S
Servisin kaybettigi telefonuma ve açtığım konuyu Yorumlara acana kadar devam edeceğim yok öyle çözüm bulmadan konuyu kapatmak 
38 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kanka konu ne anlatabilir misin?
Thunderbolt44
Active Level 4
Galaxy S
Anlatayim garantisi devam eden s20 fe cihazı vatan bilgisayar aracılığıyla servise gönderdim gönderdikten 5 gün sonra aradım cihazın serviste olmadığını söylediler ama kargoyu teslim almışlar sonuç olarak 20 is günü bitti ve ortada benim telefon yok 20 gündür çözüm bulamıyorum telefonsuz kaldık malesef çözüm merkezinden bir arkadas ile 20 gündür konuşuyoruz ilgileniyor ama somut birşey yok
Membersdeki konuya gelince actigim konu çözüme kavuşmadan konuyu kapatıyorlar hiç bir forum sitesinde böyle bir şey olamaz
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Peki vatan bilgisayar aracılığa servise neden gönderdin telefonunda bir sorun mu vardı
0 Likes
Thunderbolt44
Active Level 4
Galaxy S
Şöyle ekranda pixel yanığı var di vatanda her türlü belge mevcut gösterdiklerine dair yani kargoyu teslim alan bir samsung servisi var sonuçta kargoda teslim tutanağını ve imzayı gördüm
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bu arada kanka vatan bilgisayardan alma bak sonra sorun çıkıyor vatan bilgisayar bana güvenilir gibi gelmedi birde oradan alanlar da var
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy S
Burasi sönümlendirme forumu çünkü. Yani fazla ses cikmasini engellemek amacli kurulmus bir platform.
Galaxy S
Kardeşim uzme tatli canini seve seve verecekler cihaz yenisini bulamazlar bulunmadi diyelim elinde cok buyuk bi koz var ver tuketici hekem heyetine arkana yaslan onlar burunlarindan fitil fitik getirip cihazinin aynisini sifirini alirlar
Thunderbolt44
Active Level 4
Galaxy S
Bugün bütün belgeler ile başvuru yapıldı yani neden illa mahkeme kalemiyle uğraşıyoruz herşey ortada çözüm merkezi kurmasınlar o zaman direk mahkemeye gidelim
Galaxy S
Valla samsung ugarastirmayi cok seviyor