cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Son güncelleme sonrası sorunlar

(Topic created on: 07-24-2022 09:01 PM)
203 Views
Perperek
Active Level 1
Options
Galaxy S

S21 ultra son güncellemeden bir hafta sonra belirgin şekilde bildurim hataları oluyor özelliklr facebook, birde wifi ağ sorunları başladı.....internette bariz sorun yaşıyor bunları farkeden varmı, birde pil optimizasyonu bozulfu aslında çom iyiydi.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S
Merhaba

Ayrıntılı cevap alabilmek ve sorunun fârk edilebilmesi için Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmından Hata Raporu göndermenizi kesinlikle öneririm. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlanacaktır.

Hata raporu göndermek için linki inceleyebilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Sonraki güncellemenizde çözülmesi dileğiyle...

Ha ayrıca, isterseniz verilerinizi yedekleyerek cihazınızı sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Sorununuz çözülebilir ama önerim; Hata Raporu gönderip sonraki güncellemeyi beklemeniz. Tabii sıfırlayıp sıfırlamamak size kalmış.

Teşekkürler, iyi akşamlar dilerim

View solution in context

6 Comments
Solution
Galaxy S
Merhaba

Ayrıntılı cevap alabilmek ve sorunun fârk edilebilmesi için Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmından Hata Raporu göndermenizi kesinlikle öneririm. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlanacaktır.

Hata raporu göndermek için linki inceleyebilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Sonraki güncellemenizde çözülmesi dileğiyle...

Ha ayrıca, isterseniz verilerinizi yedekleyerek cihazınızı sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Sorununuz çözülebilir ama önerim; Hata Raporu gönderip sonraki güncellemeyi beklemeniz. Tabii sıfırlayıp sıfırlamamak size kalmış.

Teşekkürler, iyi akşamlar dilerim
Perperek
Active Level 1
Galaxy S
Gönderdim sonrası yazdım, farkedenler varsa onlarda dile getirirse iyi olur, yoksa cihazları çöpe çevirecek bu buglar
Perperek
Active Level 1
Galaxy S
Geliştirici seçeneklerinden bile bir çok şey denedim evdeki fiber modemleri routerları vs onların bile belleklerini temizledim.....sağlayıcıları dahi aradım, laptoplar ve eski android telefonları denedim kesinlikle samaungun yarattığı bir durum
Perperek
Active Level 1
Galaxy S
Bu arada her güncelleme sonrasi fabrika sıfirlaması yapıp sıfırdan kuruyorum
fdayaz
Active Level 1
Galaxy S
Callf of duty mobil oyununa girdikten sonra beni sürekli oyundan atiyor neden böyle oluyor daha önceki telefonumda böyle değildi s20 fe de böyle oldu çözümü varmi
0 Likes
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy S
Evet bende S21 plus kullanıcısıyım. Ağ sorunları bende de mevcut ve durum hiç hoş değil. Ne yaptıysam düzelmedi ancak hata raporu göndererek samsunga bildirmemiz , onların bu durumu düzeltmelerini sağlayabilir. Hata raporu göndermekte fayda var.