cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Smart view

(Topic created on: 04-22-2021 09:24 PM)
101 Views
erbay
Beginner Level 3
Options
Galaxy S
A50 cihazim var  hiremco nitro s2 tvbox aldim ancak telefonun yansitma ozelliginde cihaz gorunmuyor baska daha dusuk telefonda yada iphone da gorunuyor bendeki a50 de gorunmuyor sorun nedir
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
kardeş tv ismi oysa ben söylerken zor söyledim telefon naskl bulsun😂😂sımart view verilerini sil tekrar dene bide tv ji yeniden başlat veya sıfırla
0 Likes
erbay
Beginner Level 3
Galaxy S
Hepsini yaptim olmuyor esimin telefon j7 kiziminki iphone onlarda cikiyor benim samsung a50 gormuyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
tv yi güncelleme varmı konrol et telefon da smart view i verilerini sil en son ikisinide fabrika ayarlarına döndür düzelir
erbay
Beginner Level 3
Galaxy S
Tv degil tvbox guncel olmuyor ama telefonda sikinti baska telefonlar goruyor benim a50 gormuyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
telefonu sıfırla bi
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba erbay,


Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

 

• Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Smart View > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

 

• Farklı bir ürüne bağlantı gerçekleştirmeyi deneyebilirsiniz.

 

• Cihazınızda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

target=_blankwww.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD