Original topic:

Smart View'in Bilinmeyen Gizli ├ľzellikleri ­čśŹ

(Topic created on: 05-31-2023 08:30 PM)
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Merhaba Sevgili Samsung Members ├ťyeleri, 

Bug├╝n sizlere Smart view hakk─▒nda ├žok az ki┼činin bildi─či gizli ├Âzellikleri a├žman─▒z─▒ g├Âsterece─čim .

Ad─▒m 1: Smart View ├╝zerine bas─▒l─▒ tutun.

image

Ad─▒m 2: ├ť├ž noktaya dokunun ve daha sonra ayarlar men├╝s├╝ giriniz. 

image

Ad─▒m 3: Smart View hakk─▒nda k─▒sm─▒na dokunup sonra kar┼č─▒n─▒za ├ž─▒kan ana ekrandaki Smart View yaz─▒l─▒ olan yere birka├ž sefer t─▒klay─▒n─▒z. 
Android 12 kullananlar i├žin men├╝ direk otomatik bir ┼čekilde kar┼č─▒n─▒za ├ž─▒kacakt─▒r .
Android 13 kullanan karde┼člerim sizlerin ise kar┼č─▒n─▒za bir ┼čifre yazman─▒z istenecek o ┼čifreyi yaz─▒p men├╝y├╝ a├žabilirsiniz .(┼×ifreyi belirttim onu yaz─▒p men├╝ye girebilirsiniz)

image

Ad─▒m 4: Gizli ├Âzellikler men├╝s├╝ne gelmi┼č bulunuyorsunuz isteyenler ├ževiri yap─▒p kullanmak istedi─čini men├╝y├╝ a├žabilir .Ben ├Ârne─čin ikili ekran kullanmak i├žin Start Second Screen men├╝s├╝n├╝ se├žip tabletimi S10 plus cihaz─▒mada yans─▒tabildim dileyen di─čer g├╝zel ├Âzellikleri kullanabilir.

image

Umar─▒m yarar─▒ dokunur ,iyi ak┼čamlar dilerim ­čśŹ

35 Comments
Galaxy S
Yine muhtesem bilgiler karde┼čim s├╝persin ­čĹŹ­čśâ
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Galaxy S
Biraz fârklılık olsun dedim hep kamera bilgileriydi biraz da gizli bilgiler umarım post silinmez
Galaxy S
Umar─▒m silinmez b├Âyle g├╝zel bir bilgi karde┼čim ­čĹŹ ­čśâ ­čśü
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Galaxy S
Silinirse ├╝z├╝l├╝r├╝m yaa bu bilgiyi herkes bekliyordu muhtemelen ­čśů­čśů

├ľzellikle o gizli ┼čifre ­čśů
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Galaxy S
Eline sa─čl─▒k abicim ­čśŹ­čĄŹ
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Galaxy S
Yard─▒mc─▒ oldu─čuma sevindim karde┼čim ­čśŹ­čśŐ
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy S
Bilgilendirme i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederim karde┼čim ger├žekten faydal─▒ yararli i├žerik ellerine eme─čine sa─čl─▒k ­čśŹ­čśŹ
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Galaxy S
Yard─▒mc─▒ oldu─čuma ├žok sevindim karde┼čim benim yapt─▒k bir ┼čeyler ­čśů­čśů­čśŹ
Galaxy S
Harika bilgilendirme i├žin te┼čekk├╝rler acilen samsung smart 4k tv den hemen denemeliyim harika ­čśŹ ­čĺ»