cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Smart View'in Bilinmeyen Gizli Özellikleri 😍

(Topic created on: 05-31-2023 08:30 PM)
1355 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Merhaba Sevgili Samsung Members Üyeleri, 

Bugün sizlere Smart view hakkında çok az kişinin bildiği gizli özellikleri açmanızı göstereceğim .

Adım 1: Smart View üzerine basılı tutun.

image

Adım 2: Üç noktaya dokunun ve daha sonra ayarlar menüsü giriniz. 

image

Adım 3: Smart View hakkında kısmına dokunup sonra karşınıza çıkan ana ekrandaki Smart View yazılı olan yere birkaç sefer tıklayınız. 
Android 12 kullananlar için menü direk otomatik bir şekilde karşınıza çıkacaktır .
Android 13 kullanan kardeşlerim sizlerin ise karşınıza bir şifre yazmanız istenecek o şifreyi yazıp menüyü açabilirsiniz .(Şifreyi belirttim onu yazıp menüye girebilirsiniz)

image

Adım 4: Gizli özellikler menüsüne gelmiş bulunuyorsunuz isteyenler çeviri yapıp kullanmak istediğini menüyü açabilir .Ben örneğin ikili ekran kullanmak için Start Second Screen menüsünü seçip tabletimi S10 plus cihazımada yansıtabildim dileyen diğer güzel özellikleri kullanabilir.

image

Umarım yararı dokunur ,iyi akşamlar dilerim 😍

35 Comments
Galaxy S
Yine muhtesem bilgiler kardeşim süpersin 👍😃
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Biraz fârklılık olsun dedim hep kamera bilgileriydi biraz da gizli bilgiler umarım post silinmez
Galaxy S
Umarım silinmez böyle güzel bir bilgi kardeşim 👍 😃 😁
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Silinirse üzülürüm yaa bu bilgiyi herkes bekliyordu muhtemelen 😅😅

Özellikle o gizli şifre 😅
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Galaxy S
Eline sağlık abicim 😍🤍
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Yardımcı olduğuma sevindim kardeşim 😍😊
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy S
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim kardeşim gerçekten faydalı yararli içerik ellerine emeğine sağlık 😍😍
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Yardımcı olduğuma çok sevindim kardeşim benim yaptık bir şeyler 😅😅😍
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Harika bilgilendirme için teşekkürler acilen samsung smart 4k tv den hemen denemeliyim harika 😍 💯