cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Servis Memnuniyeti

(Topic created on: 01-11-2021 03:11 PM)
151 Views
kingkong0
Active Level 10
Options
Galaxy S

Bir kez daha servise yolum düştü. Bir önceki dönüşümde burada memnuniyetimi dile getirmiştim. Bir benzerini de bugün yaşadım ki bunu da belirtmek istiyorum. Ortalama bir iki yıl önce samsung servislerinden çok şikayetler geliyordu fakat anlaşılan o ki bunları samsung dikkate almış ya da benim şansından kaynaklanıyor. Şarjımda problem vardı servise adaptörümü, kablomu ve her ihtimale karşı telefonumu da götürdüm. Yaklaşık 10 dakika içinde şarj girişim, adaptörüm ve kablom kontrol edildi ve şarj girişimde bir sorun olmadığı görüldü. Ardından kablom ve adaptörümü değiştirdiler ve mikrofonumu temizlediler. (mikrofon ile alakalı bir şikayet belirtmemiştim) 

Her şey için teşekkürler samsung. Umarım diğer samsung kullanıcıları da benim gibi iyi hizmet alıyorlardır mağdur edilmiyorlardır
4 Comments
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy S
Samsung'un hangi servisi?
0 Likes
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
istanbul/Ümraniye.
0 Likes
1emrekaya1
Active Level 8
Galaxy S
Teşekkür ederim ilginize Ankara/yenimahalle kısmındada bildiğim iyi bir servis noktaları var.O kısım mı diye teyit etmek istedim.
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Rica ederim. Servislerin iyi çalışmasını görmek biz kullanıcıları gerçekten mutlu ediyor. Umarım diğer servis noktalarıda aynı şekilde çalışıyordur.