cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Servis Durumu

(Topic created on: 09-10-2022 10:41 PM)
341 Views
Emir-S22
Expert Level 4
Options
Galaxy S

Merhaba arkadaşlar bugün  telefonumu simge  elektroniğe bıraktım saat 17.00 olması sebebi ile bana ikami cihaz verildi onarım takibinde ekran görüntüsünden bilgiler var ne değişti acaba

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Emrdpks10plus,

Cihazınızı servis merkezimizden teslim alırken ekibimiz, değişen parçalar konusunda bilgilendirme yapmaktadır. Bununla birlikte, cihazınızı teslim almadan önce, servis formunuzdaki değişen parçaları ve yapılan işlemleri kontrol edebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
O onemli deyil seri no su bi kismi saklanmasi lazim imel calinmamasi icin e postani saklarlar hesap calinmamasi ama soylemediguniz icinde oyle otomatik tik atmistir icin telefon numarasinda ise sizte olan sorunlar tesbih etilmis dun bende de yaziyordu yarin size saat 10 civari sms gelir islem biti ciyaziniz ala bilirsiniz diye
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
seri no gizli zaten ekran görüntüsünde değil sadece yarın kapalılar pazartesiye kaldı hayalet ekran vardı
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Dun ben dede oyleydi samsung tan gelen sms te
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
bakalım verdik sonuç ne olucak
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Suan 1 gun oldu suan sıkınti yok dokunmatik ekranda
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Hatirliyorum dun aksam sizinle yaziztik benim paylasim altinda
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Emrdpks10plus,

Cihazınızı servis merkezimizden teslim alırken ekibimiz, değişen parçalar konusunda bilgilendirme yapmaktadır. Bununla birlikte, cihazınızı teslim almadan önce, servis formunuzdaki değişen parçaları ve yapılan işlemleri kontrol edebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes