cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sd kart sifre problemi

(Topic created on: 08-22-2021 05:53 PM)
236 Views
olytncl
Active Level 3
Options
Galaxy S

5 yildir kullandigim sd kartimi ki bu gecen sure zarfinda bircok farkli telefonda kullandim.En son note10+ telefonumda kullanirken ne hikmetse sd karta sifre koymusum.Yeni bir cihaza gecmeden once de o sifreyi kaldirmam gerekiyormus.Bunu hatirlatmadigim icin eski telefona format attim ve 52 gb veri,veriden kastimda tamamiyle yillardigim sakladigim fotograflar ve videolara erisemiyorum.

Bu problemin çözümü sanirim yok yada ben bulamadim.Uzakdan yardimda sadece formatlayarak cozum bulabilirsiniz diyorlar.Benim derdim icindeki verileri kurtarmak.
Bu sorunun cozumu var ise bilgilendirirseniz sevinirim.
Olmadi veri kurtarilan yerlerde de yaptirabilirim bilgisi olanlar yazabilirse sevinirim.
Iyi gunler
11 Comments
Galaxy S
Bir telefoncuya götürün onlar halleder
0 Likes
olytncl
Active Level 3
Galaxy S
Deneyecegim hocam tesekkurler
0 Likes
Galaxy S
Dene hocam onlar kesin hallederler en olmadı içindeki verileri alırlar sd kartı açamazlar. Zaten sizin için önrmli olan veri değil mi ?
olytncl
Active Level 3
Galaxy S
Aynen hocam icindekiler onemli gercekden.Birkac yerde pc ye kopyalayip sd karta format atip yedeklemeyi sd karta atip ayni hatayla karsilasanlar var.Benim korkum da tam olarak bu.Yani verileri kurtarmakdan ziyade onlara ulasabilmek aslinda
0 Likes
Galaxy S
Hocam bak sen sd karta asla dokunma ne zaman müsaitsen götür telefoncuya o halleder Not: Güvenilir ve donanımlı telefoncuya götürün allah korusun sızdırırlar bilgileri falan çok sanmam ama uyarıyım
serdarr
Active Level 9
Galaxy S
Malesef bunun çözümü yok hocam hiç bir şekilde kurtaramazsıniz o verileri
0 Likes
olytncl
Active Level 3
Galaxy S
Vallahi googleda ilgili ne kadar turkce ingilizce forum gezdiysem hepsinde dediginiz gibi bir ortak kani var.Hatta bircok insan format sonrasi veri kurtarma yontemini denemis vs.Tesekkurler hocam cevabiniz icin bu arada
Sinifl
Active Level 7
Galaxy S
Telefonun rootlu ise diskdigger programı ile kurtarabilirsin. (rootsuz da belli miktar kurtarıyor galiba)
Pc için şöyle bir program buldum Tenorshare ultdata bunu kullanabirsin.
Çözümü beğendiysen onaylayabilir misin?
olytncl
Active Level 3
Galaxy S
Dediklerini deneyecegim mutlaka hocam tesekkur ederim