cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Sanırım 2 gün içinde S21 Ultra alacam

(Topic created on: 07-12-2023 04:20 PM)
379 Views
LoganHowlett
Active Level 6
Options
Galaxy S

Arkadaşlar merhabalar S21 FE kullanıcısıyım, telefonumdan çok memnunum, geçenlerde S23 FE geçmek istiyorum diye konu açmıştım ama S21 FE alırken, S21 Ultra almayı çok istiyordum içimde kaldı, hala sıfırları mevcut 30 bin civarı 256 GB beni biraz zorlayacak ne yalan söyleyim ama ya şimdi ya hiç diyerek alacam sanırım 2 gün içinde sonrada en az 5 sene telefon işini kapatacam, alma sebeplerimden biride Ultra model kullanmak ve S21 Ultra tasarımı bana mükemmel geliyor. 

Nasip olurda alırsam fotoğrafları paylaşırım.

Gerçi paylaşacakta birşey yok 2 senelik telefon ama atacam genede.
21 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
30 bine sıfır almak yerine sıfır ya da sıfıra yakın daha uygun sitelerde bulabilirsin dolap sahibinden gibi.
LoganHowlett
Active Level 6
Galaxy S
2. El hiçbir şey almadım sanırım almam araba olsa hiç önemli değil beyaz eşya dahil hiçbir elektroniği 2. El almak istemiyorum.
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Hocam s21 ultraya 30k kesinlikle verilmez piyasada azaldığı için fiyatı normalden fazla arttı . Kesinlikle ikinci el almalısın orada fiyatı 17k ile 23k arası değişiyor . Git elden satın al güzelce kontrol et öyle al . Dikkat et ekranda pembelik felan ya da amoled yanığı olmasin . Ayrıca bence s23 serisinden bir cihaz almaya çalışın ( s23 fe hariç )
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Ama s21 ultra alacaksanız çok memnun kalırsınız sadece biraz isinabilir exynis 2100 olduğu için ama telefon da büyük olunca ısıyı çok hissetmezsin . Ayrıca kamerası çok güzel . Her güncelleme ile daha da iyiye gitti telefon . Yaklaşık 2-3 ay babam kullandı . Ben de onun vesilesiyle deneyinledim :)
LoganHowlett
Active Level 6
Galaxy S
Yattı kardeşim S21 Ultra 2. El almam sıfır ürünlerde yalan dolan herkese kullanılmış ürün satıyorlar 30k ya S23 alacam, bilirsiniz bir site var ertesi gün elinizde oluyor bir özelliği sayesinde oradan alacam en güvenilir sitelerin başında geliyor S22 plus ve S23 fiyatları aynı ama S23 alacam
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Ne oldu sayın hocam neden yattı , zam mı geldi ? Ama uyarayım s23'un ekranı bana bayağı küçük geldi . Almadan önce mutlaka mediamarketten bir inceleyin . Neyse hocam ne alacaksanız maaşlar artmadan önce alın . Maaşlar artınca fiyatlar uçacak çünkü . Şimdiden hayırlı olsun hocam 😄
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
2. El yerine -Türkiye'de ne kadar vardır bilmem- yenilenmiş telefon alabilirsiniz. Gerekli parçaları değişiyor ve 2-3 yıl garantisi de oluyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm. S21fe telefonunuzdan memnun olduğunuzu söylemişsiniz açtığınız konuda. Memnun olduğunuz cihazı değiştirmenizi tavsiye etmiyorum. En az 3 yıl daha şu anda kullandığınız telefonunuzu kullanmaya devam edin bu piyasada telefon değiştirmek hele hele kullandığınız cihazdan memnun olduğunuz halde değiştirmek mantıklı değil.
fansema
Active Level 7
Galaxy S
Yanlış bir düşünce bence. Tam da şuan telefon değiştirecek parası varsa değiştirsin çünkü bir daha o fırsat gelmeyecek her şeye zam geliyor