cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsungda iyi telefon bulamadim

(Topic created on: 12-01-2022 07:06 PM)
28 Views
nememurualkolbey
Active Level 8
Options
Galaxy S
  • Samsungu seviyorum fakat iyi bir cihaz bulamadım çokça aldım fakat s serisine ne yazıkki gecemedim sizde s serisidemi kötü en son zar zor çalışıp s3 almıştım 2014 zamanında sonra alınamayacak fiyatlar yaptılar sonra vay efem a vay efem m serisi yap bir s serisi hafif ucuz olsun herkes alsın sende kazan bizde ne bu pahalilik 
7 Comments
Galaxy S
Bide seviniyorlar he yazık günah o paralara
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Valla iç sesim adamlar 30 bin tl 40 bin tl telefon alıyorlar sonra pil kötü diyorlar s22 s22 plus s22 ultra hepsi kötü çoğu kişi şikayetçi yazıktır günahtır o kadar nasıl para veriyorlar ben anlamıyorum
twibtil
Active Level 8
Galaxy S
gerçekten o paraları samsung'a verirken hic dusunmuyorlar mi? s serisi en basindan beri pilde kotu. s4'um vardi zamaninda hemen sarji bitiyordu, hala duzeltemediler. bu bilinmesine ragmen nasil aliyorlar anlamiyorum. cok mu paralari var.
? bir telefona o kadar para verip de 5 saat ekran suresi almak cok mantiksiz
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kendi kafasına göre alıyorlar sonra pişman oluyorlar
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
2023 de S23 serisi çıkarsa millet yine kötü diyecekler o kadar para veriyoruz diyecekler S23 ultra 50 bin TL olursa hiç şaşırmam alırlar net sonra pişman olurlar
Galaxy S
50 bin TL olursa şükret,yeni zamlardan sonra 60 bin TL'yi gecebilşr!
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
S serisi cihazlar uygun halde gene. Aynı fiyata 778G 765G işlemcili Xiaomi'ler Vivo'lar var.