cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsunga Önerim

(Topic created on: 05-20-2022 01:33 PM)
253 Views
kingkong0
Active Level 10
Options
Galaxy S

Merhabalar. Samsung'a bir önerim var. Malum markada olduğu gibi lütfen Samsung da cihazlarına pil sağlığı bölümünü getirsin. Bunun birkaç sebebi var. Evet buradan görüntüleyebiliyoruz fakat bu iyi, normal ve kötü olarak adlandırılıyor. Ne yazık ki düzgün çalışmıyor. Geçtiğimiz yıl bataryamda iyi yazmasına rağmen çok şikayetçiydim bataryadan ve servise gittim. İyi yazmasına rağmen batarya değişimi gerekli görüldü ve garanti kapsamında ücret almadan değiştirilmişti. Hatta eski paylaştığım gönderilerde de servis memnuniyetimi zaten dile getirmiştim. İyi, normal, kötü yazmak yerine net olarak bir batarya sağlığı verse bence hem samsung için hem de kullanıcıları için çok güzel olur. Umarım dikkate alırlar.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba kingkong0,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

4 Comments
Aryalper
Beginner Level 3
Galaxy S
Ben de az önce onu demiştim Samsung bir başka mevzu ama şüphesiz eksikleri halen daha çok
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim.Bu konuda size kesinlikle katılıyorum. Gelişmiş bir Batarya programı mutlaka olmalı. 3.parti uygulamalar çok ama ne kadar güvenli bilgi veriyorlar bilemiyoruz. Samsung kendisine ait Battery Tracker programı var ama o da çok basit sadece pil tüketen uygulamaları gösteriyor. Öyle bir program olmalı ki şarj döngü sayısından tut doğru şarj yapılıp yapılmadığını, bataryanın gerçek sağlık durumuna ilişkin net bilgiler verebilmeli diye düşünüyorum. Samsung kendi servislerinde kullandığı bir uygulama var çok iyi hersey görülebiliyor...😊👍🏻
haydar_özcan
Active Level 4
Galaxy S
Aynen size kaliteliyorum ios yapıyor da samsung neden yapıyor anlamış değilim
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba kingkong0,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD