cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung'un Galaxy S22 One UI 5.0 beta 2

(Topic created on: 08-27-2022 07:40 AM)
613 Views
FatihBozkurT
Active Level 3
Options
Galaxy S

Samsung'un Galaxy S22 Serisi için One UI 5.0 beta 2 Güncellemesi!

Galaxy S22  serisi için ikinci One UI 5.0  beta üretici yazılımı güncellemesi nihayet kullanıma sunuluyor. Samsung , güncellemeyi bugün erken saatlerde Hindistan'da yayınlamaya başladı ve beta test kullanıcıları bu sürümü “  ZVHK ” ile biten sürümünden görebilirler.

 

Samsung, en son One UI 5.0 beta değişiklik günlüğünü üç bölüme ayırdı: Yeni Özellikler , Hata düzeltmeleri ve Bilinen Sorunlar . Hata düzeltmeleri açısından, One UI 5.0 beta 2, ana ekran, otomatik döndürme, S Pen, paylaşılan bağlantılar, dokunma hassasiyeti, Bixby Rutinleri, ekran yakalama ve daha fazlasıyla ilgili sorunları ele alıyor.

Güncelleme ayrıca One UI 5.0 beta kullanıcılarının Samsung Mesajlar'daki içeriği kopyalayıp iletmesini engelleyen bir sorunu da giderdi. Ayrıca, kullanıcıların kilit ekranı kalıplarını kullanarak telefonlarının kilidini açmasını engelleyen bir sorunu da giderildi. 

Galaxy S22 serisi için One UI 5.0 beta 2'deki yeni özellikler

Yeni özellikler söz konusu olduğunda, One UI 5.0 beta 2, kullanışlı uygulamalar veya özellikler önerebilecek bir Akıllı Widget getiriyor.

Ayrıca, en son beta, kullanıcıların telefonlarını onarım için teslim etmeleri gerektiğinde etkinleştirebilecekleri yeni bir Bakım Modu eklendi. Bu mod, mesajlar, fotoğraflar ve hesaplar dahil olmak üzere kişisel verilere erişimi kısıtlar.

Gizlilik Algılama da One UI 5.0 beta 2'de yeni bir özelliktir. Bu ekleme sayesinde, paylaşım paneli, kimlik kartları, pasaportlar ve kredi kartları gibi hassas bilgileri içeren fotoğrafları paylaşmaya çalıştıklarında kullanıcıları bilgilendirecektir. Kullanıcının bu tür fotoğrafları paylaşmasını engellemez, ancak yanlışlıkla sızıntılara karşı yardımcı olmak için bir hatırlatma görevi görür.

Son olarak, Bixby Routines artık bir Yaşam Tarzı Modunun eklenmesiyle yenileniyor. Rutinler uygulamasının ana ekranı, "Mod" ve "Rutinler" olmak üzere iki ana kategoriye ayrılmıştır. Modlar ekranı, kullanıcıların mevcut etkinliklerine veya durumlarına göre telefon ayarlarını otomatik olarak değiştirmelerine olanak tanır. Son olarak Ekim ayında Galaxy S22 serisi için Android 13 ve One UI 5.0'ın son sürümünü yayınlaması bekleniyor

 
 
Ben sabırsızlıkla bekliyorum android 13 one UI5 güncellemesini, peki sizin bu haber ile ilgili görüşleriniz nedir arkadaşlar güncellemeyi bekleyen arkadaşlar yorumunuzu bekliyorum...
 
 
image
 
●●içerik alıntıdır●●
2 Comments
_Fırat_
Active Level 8
Galaxy S
Biz de kullabilsek iyiydi.
Galaxy S
One ui 3.1 sürümünde Satırlar O kadar Fazlaydı ki 4 veya Beş Ekran Görüntüsü Atıyorduk. Şimdi Bir Ekran Görüntüsü Hepsini Çekiyor. Az Getirmişsiniz Bari İyi Özellikler Olsaydı.