cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung'tan al haberi

(Topic created on: 10-03-2022 01:10 AM)
25 Views
Oğuz-GalaxyS21-5G
Active Level 6
Options
Galaxy S
Arkadaşlar selam, 

İnternet te gezinirken gördüğüm bu haberi sizlerle paylaşma gereksinimi duydum,

Aşağıdaki fotoğraf ta da belirtildiği gibi Samsung böyle bir karar almış üstüne üstlük tüm ülkelerde ve cihazlar da yapma kararı almış.

Daha evvel Galaxy s20 ve s20 plus için İngiltere'de ve Galaxy s21 ve Galaxy Note 10 içinde ABD'de yapmış.

Bilgilerinize sunarım.

Teşekkürler...

image

29 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S

Aynen kardeşime katılıyorum Benim de tercihim yenilenmiş S serisinden yana olurdu yada z serisi 😄 🤗

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Z serisi henüz yenilenmiş yok ama bir eskisin çıkartırlar belki 😅😅 güzel tercih ☺️
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S

evet yokmuş olsa güzel olurdu 😄 amiral gemieri 10 20bin bandında olsa kapış gider valla sevdim bu işi 🤣

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Kesinlikle yaa muqq olur ,yaa ben birde edge ekranı çok seviyorum seçenek kalmıyor S21 ultra veya S22 ultra alabileceğim 2 cihaz var 😊
Galaxy S
Ya da yenilenmiş Note serisini alırdım.
Galaxy S
Kardeşim sana şöyle diyim bende bir sorun var samsungla ilgili burada anlatsam destan olur aha yukarıdaki Alfatürk kardeşim şahit neler var neler o yüzden hiç o maça girmeyim ben
Galaxy S
Bilgilendirme içi teşekkürler
Galaxy S
Aklımda note 10 ile note 20 arası cihazlar var ama çok pahalı olduğu için m12 almak zorunda kaldım.Böyle bir şey olursa ve fiyatlar hissedilir şekilde düşerse çok sevindirici olur.
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy S
Uygun fiyatlı olurlarsa neden olmasın? Giriş seviye yeni bir cihaz yerine orta veya amiral seviyesi eski bir cihaz almak daha makul.
Galaxy S
Almak makul ama sorunsuz olması özellikle de yazılımsal açıdan çok daha iyi olur