cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung sorunları

(Topic created on: 06-19-2022 11:37 PM)
aordu41
Active Level 6
Options
Galaxy S

Arkadaşlar forumlarda hep gördüğüm kisi tarzı şu ( samsung çöp iphone alın ). Fakat bu kişiler sunu düşünmüyor. Örnek veriyorum 10k sı olan bir kişi ülkemizde samsung olarak s21 alabilir degilmi. Diğer markalara o fiyattan bakarsak ya işlemcisi düşüyor yada iPhone se gibi ozelliksiz oluyor. Samsung size 10k ya hem en iyi işlemci hemde verebilecegi tüm amiral gemisi ozelliklerini sunuyor ama siz hâlâ batarya dayanmıyor işlemci ısınıyor diyorsunuz. Ferrariye binen adam benzini dert ediyor mu hiç.

Tamam diceksin iphone alsın onun bataryası iyi alsın. Olum adam 10k verip 30k lık iphone 13 pro özellikleri taşıyan telefon alıyor gidipte cebinde çantanda bir powerbank gezdir o zaman ısınınca ağlama.
(Diğer android telefon demeyin s21 ozelligi sunan 10k ya android soyleyin alalım yok piyasada öyle marka), (s21 örnektir ısınır yada bataryası kötü demek icin demedim yanlış anlaşılmasın bu s22 yada s20 fe de olabilir)
1 Comment
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Ya zaten S ,Note ve Z serisi alıyorsanız bataryanın çok iyi olmasını beklemek kötü olur ,çünkü telefonların her şeyi iyi olduğu için bataryasının az gitmesi bence çok normal çünkü cihazlarda her özellikler var A ve M serisine göre ve bu uygulamalarda arka planda şarj tüketiyor ister istemez

Eğer batarya iyi gitmesini istiyorsanız A ve M seirisi alıcaksınız

Gülü seven nasıl dikenine katlanıyorsa S seirisi alanda batarya problemine dayanmak zorunda 😊