cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung s8 android 9.0 pie de kaç saat ekran süresi alıyorsunuz

(Topic created on: 05-30-2022 07:34 PM)
348 Views
ali588
Active Level 2
Options
Galaxy S

3 yıldır samsung s8 modelini kullanıyorum ilk sıfır batarya 3 yıl gitti ve batarya yeni değişti fazla bir ekran süresi alamıyorum 3 saatin üstüne zor çıkıyorum oyun oynamadığım halde ve samsung members cihaz testinde pil durumu batarya yaşam zayıf diyor batarya yeni olmasına rağmen 

Samsung members a hata raporu gönderdim sonucunu bekliyorum 
11 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Esselamun aleyküm hayırlı akşamlar. Batarya orijinal midir eğer yan sanayi ise Samsung bişey yapamaz. Orijinal takılı ve yaşam zayıf diyorsa o zaman müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz 😊
ali588
Active Level 2
Galaxy S
Aleyküm selam Batarya orjinal takıldı ama serviste değil
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
servis harici orjinal denen parçaların çoğu yan sanayi imitasyondur sizin sağlığınız ve cihazınızın uzun ömürlülüğü için serviste değişim yapmanız daha iyi olur
ali588
Active Level 2
Galaxy S
Batarya orjinalle birebir aynı imitasyon bataryalar kendini belli ediyor hemen imitasyon değilse hata raporumda sistem verilerini ilettim samsung members a
ali588
Active Level 2
Galaxy S
Şu an şarj iyi ama telefonu ilk aldığım fabrikasyon batarya gibi 4-4:30 saat performans alamıyorum 1 hafta deneyip görecem olmazsa batarya iade edecem 6 ay garantili yaptırdım bataryayı
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
eski üretim tarihli vs olabilir
ali588
Active Level 2
Galaxy S
Bende eski tarihli olmasından şüpheleniyorum şu an 3 saat 13 dakikaScreenshot_20220530-195816_Settings.jpg
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy S
Ortalama 4 saat alıyorum. 2. Samsung telefonum. Hiç bırakmadım severek kullanırım.
ali588
Active Level 2
Galaxy S
Çok iyi bende severek kullanıyorum kibar telefon batarya değiştim çoğu telefondan çok iyi durumda şu an