cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung s24 kutudan ekran koruyucusu çıktı

(Topic created on: 06-16-2024 12:20 AM)
474 Views
sneakyy
Active Level 1
Options
Galaxy S
Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada sitesinde bir satıcı üzerinden s24 cihazını aldım. Kutusunu açtığımda ekran üzerinde bulunması gereken siyah, kalın, ekranı göstermeyen koruyucu yerine bildiğimiz telefoncularda satılan şeffaf ekran koruyucu takılı olduğunu gördüm. Arkasında olması gereken barkod etiketide cihazın üzerinde yoktu. Kutusu jelatini her şeyi gayet güzel paketlenmiş açılmamıştı. Satıcıya bu durumu sorduğumda distribütör kaynaklı farklılık olabiliyor isterseniz iade alırız şeklinde dönüş yaptı. Böyle bir farklılık olma durumu var mı? Başına gelen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

image

image

image

24 Comments
RaGoN
Active Level 7
Galaxy S
Kutudaki mühürler yırtılmış olarak gelmediyse sıkıntı yoktur. Samsung'dan resmi garantisini kontrol edip Samsung Türkiye garantiliyse bir şey olacağını sanmıyorum.
0 Likes
sneakyy
Active Level 1
Galaxy S
2026 ya kadar garanti görünüyor. İmei sorgulamada Türkiye kayıtlı. Mühürler yırtık değildi.
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Merhabalar kardeşim,
Bu Farklılık Bulunmamaktadır.

Size Önerim Ucuz diye Her Ürünü Almamanız Olacaktır.🙏
Hepsiburada Trendyol, Amazon Gibi Şirketlerden ürün alırken bu birinci önceliğimiz Olmalı.

Arka Kod, Cihazın IMEI'si Bulunmaktadır. Cihaz muhtemelen sahte değil ama Kutu açılıp içinde değişiklik Yapılmıştır.

Yani Cihazın Üstünde de Korucuyu gelmez.

O da Sonradan Eklenen ve orjinalinde Olmayan Bir olgudur.

İade etmenizi Öneririm Trendyolun kendisi S24'ü uygun fiyata satmakta Oradan almanızı tavsiye ederim.
RaGoN
Active Level 7
Galaxy S
Ama kutudaki şerit şeklindeki mühür etiketleri yırtılmamışsa kutu daha önceden açılmış da olamaz.
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Anlıyorum Kardeşim s24 serisi bir cihaz alan Arkadaşlar daha Net Bilgi verirler ama Ekranda Ki jelatini anlam veremedim, Şahsen bana Pekte Güven vermedi.
Hiçbir Farklı Üretim Samsunda Bulunmuyor Ekran Koruyucu.
HeraLDik_S24U
Active Level 3
Galaxy S
Var malesef..

Bende de mesela, Samsung Galaxy shop'tan aldım;
- arkasında barkod yoktu..
- kutusu kapalıydı..
- siyah cam etiketi duruyordu, ön taraf, arka yoktu(galiba, hatırladığım o)..
- Ai stickerları vardı..
- %80 şarjlı geldi..
- kurulumu kendim yaptım..
- tüm belgeleri, type-c ve iğnesi tamdı..

Bu kadar..
sneakyy
Active Level 1
Galaxy S
Ai sticker yoktu. Kablo iğne kağıtlar vardı
HeraLDik_S24U
Active Level 3
Galaxy S
Cihazım Samsung Galaxy S24 Ultra idi.

Resmi distribütör mağazası tarafından gönderildi..
0 Likes
HeraLDik_S24U
Active Level 3
Galaxy S
Bu arada eklemek istediğim bir husus var; online mağazalardaki resmi olmayan, normal kullanıcılardan teknolojik ürün satın almayınız..

Alsanız dahi mutlaka ve mutlaka hem yorumları hemde satıcı kişisini muhakkak araştırın..

Çünkü; bu tür alımlara az paralar ödemiyorsunuz, dolandırıcı çok..