cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung s22

(Topic created on: 09-22-2022 01:18 PM)
366 Views
mağdur_9
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhaba, formu okudum, batarya sorunu bende de mevcut, tamamen kronik bir sorun, batarya telefona yetmiyor,  servise götürdüm,  aynen söylenenler, telefonda sorun yok, batarya iyi çalışıyor dendi, güç tasarrufu moduna al 120 Herz i kapatarak kullan gibi tavsiyelere girmiyorum, facia, yeni bir telefonda bu şekilde bir rezalet görmedim ve böyle savunma şekli de görmedim.  telefonu alalı 1 ay oldu günlük kullanımda günde 2 kere şarj ediyorum, peki  bunu buraya niye yazıyorum? Şuan Samsung kullananlar bir daha almasın diye, sıfır ve üst model bir amiral gemisi telefonun nasıl böyle bir berbat performans verdiğini görsünler ve almasınlar diye. 

Sakın servis bu yazının altına bizi arayın yardımcı olalım yazmasin yalandan, servisi ayrı bir berbat, açıkçası önüme kim gelirse bu markadan uzak durun diyeceğim. 
Teşekkürler, 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba mağdur_9,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
12 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
3700 mah batarya tabiki yetmez
narcosis
Expert Level 5
Galaxy S
120hz de çoğu cihaz bataryayı sömürüyor. Bence kendinizi 120hz e alıştırmamanız iyi olur çünkü 3700mAh batarya var günü çıkarması mümkün değil
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
webdeki test videolarını incelerseniz 120hz kullanmanın fazla etkisi yok. ucundan acıcık 😊 en fazla şarjı video çekmek, video izlemek, görüntülü konuşmak, sesli mesajlar ve tabiii ki siz gençlerin çokça oynadığı pubg dediğiniz oyunlar tüketiyor. ben sürekli 120hz de ve ekran parlaklığını otomatikde kullanıyorum, benim için asl olan hız, Pil tüketimini aldığım önlemlerle bi şekilde tolere ediyorum. Nokia 3310 de Pili tüketmek için Yılan Oynardık ama bu cihazlar bi Nokia değil.
0 Likes
mağdur_9
Active Level 1
Galaxy S
Evet haklısınız, o zaman bilgilendirme yapmalari gerekirdi, kullanamayacagimiz bir 120 Herz i bize var gibi neden satiyorlar? Ki 120 Herz kapatsam bile batarya beter, o yüzden sakın almayın derim,
narcosis
Expert Level 5
Galaxy S
Her güzel şeyin bedeli vardir 120hz açmanın bedelide pili sömürmesi maalesef..
mağdur_9
Active Level 1
Galaxy S
İşte, ona gire bir batarya konmuyorsa hiç koymasinlar o özelliği en azından bizde kandırılmış olmayalım.
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
haliyle telefonun boyutuyla orantılı olarak pilin amperide küçük. ama öte yandan tlf. çok güçlü bir işlemciye sahip. bu şuna benzer, cihaz ferrari gibi porche gibi güçlü ve hızlı olsun, ama LPG'li Toyota kadar az yaksın. şimdilik öyle bi dünya yok ne yazık ki. gülü seven dikenine katlanacak der atalarımız. bi powerbank alıp yada prize takıp depoyu fulle, arkana bakma, bas gaza gitsin. 😊
mağdur_9
Active Level 1
Galaxy S
Açıkçası 17.000 bir telefona verdiğimde o telefonu tasarlayan mühendislere ve markaya güvenmek isterim, telefonu yapan firma bunu bilmiyor mu? Biliyorsa art niyetli olarak uzun süre dayanmayan bi bataryayı bile bile koymak ne kadar etik? Bunu benim düşünmem gerekmiyor, bunu yapan firmanin düşünmesi gerekiyor, 8-9 binlik telefonlarda bu sorun yokken amiral gemisinde böyle bir eksiklik olmasınin hatasını tüketiciye gülü seven dikenibe katlanır diyerek yutturmak ne kadar doğru? Markaya güven sıfır olur o zaman,
0 Likes
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
adı üstünde amiral gemisi, hız, güç, performans odaklı cihaz. pilide bunla doğru orantılı olarak hızlı tüketmesi normal. uyku moduna aldığım uygulama simgeye dokununca çalışıyor işim bitince kapanıyor. Screenshot_20220922_170200_1000001013_1663855320.jpg
0 Likes