cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung s22 ultra (android belası)

(Topic created on: 04-25-2024 08:52 AM)
89 Views
admgvn
Active Level 2
Options
Galaxy S
Şimdi Samsung s22 ulta kullanıcısı olarak iphone den s22 ultra geçtiğim için bin pişmanım. Tüm sitelerde özellikle WhatsApp durum, instagram gibi yerlerde video, resim yüklediğimde çamur gibi kalitesiz video ortaya çıkıyor. Kesinlikle iphone de böyle bir saçmalık söz konusu değildi. Artık buna acil bir çözüm gelmeli tüm androidlerin sorunu bu. Kaliteli yüksek çözünürlüklü video atıyorum WhatsApp duruma leş gibi resmen video çamur sanırsın tuşlu telefonla çekmişim videoyu bu ne saçmalıktır? Yıllar geçti sene kaç olmuş millete bir araba parasına telefon satıyorsunuz ama hâla bir çözüme ulaşmadı android mi Allah belasını versin. Almayın aldırmayın sakın.
Yok ek program yükle videoyla oyna öyle at yok yan yatır yok dik tut saçma sapan cevaplar vermeyiniz. İphone her konuda tek geçerim.
7 Comments
Galaxy S
12 ve 13 kullandım dediklerinize katılmıyorum. whatsapp appledada kötü yükleme yapıyor bu wpnin sorunu. instagram için olaylar tamamrm farklı. 1080p30fps destekliyor. 4k30kare çekimlerinizi 1080p ye sıkıştırırsanız üst seviye yükleme yaparsınız. ayarlardanda veri yükleme kalitedini yükseğe çekin. androidde kalite düşük olayı yıllardır büyük bir safsata. youtubeda testleri mevcut çoğu senaryoda samsung daha yüksek kalitede yükleme yapmakta.
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy S
Arkadaş biraz doğru söylüyor çamur gibi de atmiyor ama iphone da gibi değil biraz daha düzgün o iphone dada kötü yanları var ama 2 telefonunda kendine ait avantajları var hangisi işine geliyorsa onu al
0 Likes
admgvn
Active Level 2
Galaxy S
Sorun işime gelen değil arkadaşım asıl sorun neden böyle bir sorun olduğu? Neden çözüme yönelik hiç birşey yapılmadığı. Akıl fışkırıyor adamdan maşallah yahu
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy S
Andorid cephesinde çok cihaz var whatsap stabilize değil ios da 20 tane cihaz var düzgün çalışıyor bunu telefon almadan önce buraya baksaydın veya google dan baksan görürdün Android böyle böyle ufak tefek sorunları var yıllardan beri böyle çözülmedi uzun bi süre de çözülecek bence bizde kullanıyoruz ama çamur gibi de video atmiyor fena sayılmaz yani
0 Likes
A34_5G_EsEs
Active Level 4
Galaxy S
Iphone telefon değil markasını çok yüksek fiyatlarla satan aslında ucuz bir telefondur aynı kalitede ki bir telefonla arasındaki fiyat farkı Apple in gerçek yüzünü ortaya koyuyor ama insanlar maalesef bu elmaya takmış durumda Android le asla kıyaslanamaz
A34_5G_EsEs
Active Level 4
Galaxy S
Android her kesime hitap eden cihazlar çıkarıyor ancak Apple sadece zengin kesime hitap ediyor ve bizim asgari ücretle çalışan insanımız da 3 ve 4 maaşını ve daha fazlasını vererek bunu alıyor yazık gerçekten Çin in uyguladığı ambargo işe yaradı ve Apple satışları düşmeye başladı böyle devam ederse elma çürüyecek
0 Likes
admgvn
Active Level 2
Galaxy S
Yorumlara bakıyorumda bu telefonu üreten satan samsung firmasına bu sorunun çözüme kavuşmasını istemekten ziyade iphone şöyle android böyle işine geliyorsa falan gibi yorumlar yapmışlar. Yahu arkadaşlar bu sıkıntı sadece benlik değil tüm kullanıcılar adına yazdım ama siz gayet memnunsunuz galiba 50, 60bin tl para bayılıp böyle bir sorunu normal karşılamanız cidden abes yahu. Bian önce yetkililere rica ediyorum bu sıkıntı çözülsün. Sorun neden kaynaklanıyor benim unrumda olmaz çözüm samsung firmasına ait.
0 Likes