cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung s22 Alınır mı?

(Topic created on: 08-23-2022 11:22 PM)
98 Views
PanzerTRe7
Active Level 2
Options
Galaxy S

Arkadaşlar A73 çok beğenmedim başka telefona geçeceğim sizce s22 mi s21 fe yoksa poco f4 tercih edeyim batarya özellikle performans anlamında hangisini tercih edeyim biraz oyuncu tarafımda var hepsini karşılayacak hangisidir.

ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
S21fe deki işlemci sd888e denk işlemci kendi telefonunu övüp durma yeni her zaman yenidir bunu anla exynos kendini toparladı bunuda anla
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ben telefonumu övmüyorum sadece öneriyorum
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Kardeşim gayette övüyorsun adam s22 ultra alayım mı diye başlık atıyor orda bile s20fe al diyorsun hesabına bak bakıyım. Ayrıca s20fe 2020 yılında çıkmış eski bir telefondur son güncellemesinide alıp bitecek S21FE androidde 2026ya kadar güncelleme alacak
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ben tartışmaya girmek istemiyorum lafı da uzatmak istemiyorum Size söyleyeceğim şey şu Eğer benim yazdığım yoruma dikkatlice okursanız ne demek istediğimi de belki anlayabilirsiniz Evet ben telefonumu övmüyorum sadece öneriyorum bu telefon Yani benim kullandığım cihaz da eski model değil Snapdragon işlemcili model seçeneği 2021 yılında Türkiye'ye geldi ve bu da 2021 model olduğunu gösterir
Iyi geceler
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Yine söylüyorum önermiyorsun övüyorsun hesabına gir ve kopyala yapıştır yapmadığın mesajları pku bakayım ayrıca Türkiyeye geliş tarihi o cihazın çıkış yılını belirlemez çıkış yılı 2020dir internete yazabilirsiniz s20fe s21fenin eski halidir s22fe de s21fenin daha yeni daha iyi olacak modelidir adam S21fe s22 poco sormuş yine s20fe demişsiniz s21fenin adının geçtiği yerde s20fe önerilmez eskimiştir artık
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bak kardeşim Ben orada neyi önerdim Neyi önermedim açıklaması ve sebebiyle her şeyini yazdım kendi düşüncelerime göre burada herkes kendi fikirlerini belirterek özgürce yorum yapma hakkına sahiptir Ben de sizin gibi kendi fikirlerimi belirterek özgürce yorum yapıyorum Eğer izin verirseniz kopyala yapıştır meselesine Gelecek olursak ben yorumları benzer veya aynı cevap olacak şekilde yapıyorum Bunun sebebi de gönderi açan kişilere
Yapılması gereken çözüm cevapları aynı veya benzer olduğu için ben de bu şekilde yorum yapmayı kendimce uygun görüyorum bu meseleyi de daha fazla uzatmaya gerek yok

Size iyi geceler 🙂
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy S
Tamam, Samsungun en iyi modeli S20FE modelidir. Dünyada üretilen tüm telefonların kralıdır S20FE.

Size de iyi geceler.
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy S
S22 Ultra modelini çıktığı ilk günden beri kullanıyorum ne gibi bir sorun varmış işlemcide ilk defa sizden duydum bu durumu 😅
Berk99
Active Level 8
Galaxy S
hangi exynos? nerde? ne zaman toparlamış?
AhmetS21Plus
Active Level 5
Galaxy S
S21+ kullanıyorum lanse ettiğin gibi bir işlemci değil boş yapma.
0 Likes