cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung s21

(Topic created on: 10-15-2021 08:18 PM)
147 Views
bayzek001
Active Level 4
Options
Galaxy S

Samsung s21 alınır mı 

şuan kullananlar yorum yapsın 
şarj işlemci batarya gücü ne kadar sürüyor cihaz ısınıyor mu kamerasıyla kısaca ne gibi sorunlar sıkıntılar ne gibi kullanılabilirliģi var cihazın 
bilgi verse sevinirim 
Not:daha önce s20 kullandım sorunlar yaşadım geri alındı 
bayzek001
Active Level 4
Galaxy S
kullanım deneyimin olmadığı halde nasıl yardım etmeye çalışabilirsin ki haksız mıyım yinede teşekkür ederim 🤷 ♂️🤷 ♂️
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy S
Bişey demiyorum rica ederim 😐
0 Likes
bayzek001
Active Level 4
Galaxy S
Korkmayın bir şey demiyorum yanlız deneyiminiz olmadan kimseyi hiç bir ćihaza yönetmeyin 🙃🙃
0 Likes
SAMmembers
Active Level 9
Galaxy S
S21 serisi ilk çıktığı zamanlar çok ısınıyordu fakat bu sorun bir süre sonra güncellemeyle düzeltilmiş. S20'deki sorunlar Exynos 990'ın Mongoose adı verilen özelleştirilmiş ARM çekirdeklerinden kaynaklanıyor. S21'de sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Benim görüşlerim bunlar, daha evvel S20 kullanmış biri olarak.
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy S
Hala inanmamaya devM ediyorsun değil mi? Exynoss çöp değil artık inan buna.
0 Likes
SAMmembers
Active Level 9
Galaxy S
Ben bilimsel olarak test edilmiş sonuçlara inanıyorum. Exynos 2200 eğer söylenildiği kadar iyiyse neden onu kötüleyeyim ? Kaliteli olana iyi, defolu olana kötü demek hakkımız.
bayzek001
Active Level 4
Galaxy S
Umarım ilerleyen yıllarda daha etkili daha güvenilir ve daha kaliteli bir işlemći olarak karşımıza çıkar
0 Likes
bayzek001
Active Level 4
Galaxy S
Exynoss çöp diyorsun kullanıdıģım a51 exynoss çöp olsaydı telefonu alıp çöpe atmam gerekirdi haksız mıyım
Bazı yeni modellerde exynoss bataryayı vs gibi performansı çok etkili oluyor bunu s20 de dendim gerçekten çok kötüydü ben a51 exynoss kullanıyorum kötü cihaz değil sadece boyut büyük olduğu için değişim düşünüyoruz
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba,
Beni yanlış anladınız herhalde. Exynoss güzel bir işlemci. Fakat bazı sorunları var. Bazı exynoss'lular kaliteli ve güzel oluyor aynı sizin kullandığınız telefon gibi bazılarına da sorunlu geliyor. Fakat bu işlemciden değil samsungtan kaynaklıdır.

Asıl ben exynoss'u severim güzel bir işlemcidir umarım anlatabilmişimdir. 🙂🙏
0 Likes
bayzek001
Active Level 4
Galaxy S
Sizinde anlamadıgınız benim amacımı benim amaçım exynoss s21de ki gibi çok berbat mı yoksa diğer cihazlar gibi iyileştirilmiş mi çünkü s20 kullandım çok berbat bir cihazdı s21de de öyle bir soun varsa hiç almaya niyetlenmeyelim diye konuşuyoruz ışte siz konuya durek dalınca öyle bir sorun oldu
Yinede teşekkür ederim görüşleriniz için
0 Likes