cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung s21

(Topic created on: 10-15-2021 06:15 PM)
152 Views
bayzek001
Active Level 4
Options
Galaxy S

Samsung s21 alınır mı 

şuan kullananlar yorum yapsın 
şarj işlemci batarya gücü ne kadar sürüyor cihaz ısınıyor mu kamerasıyla kısaca ne gibi sorunlar sıkıntılar ne gibi kullanılabilirliģi var cihazın 
bilgi verse sevinirim 
Not:daha önce s20 kullandım sorunlar yaşadım geri alındı 
22 Comments
Galaxy S
S21 güzel bizim bi arkadaş kullanıyordu ama batarya düşük
0 Likes
bayzek001
Active Level 4
Galaxy S
Teşekkürler
0 Likes
Galaxy S
S21 ultra ve fold 3 e bakabilirsiniz
0 Likes
bayzek001
Active Level 4
Galaxy S
Dikkat edersen s21 yazdım s21 ultra veya fold yazmadım oraya onlar hakkında bilgi almak isteseydim onların adını yazardım
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy S
Üst düzey bir cihaz olduğu için bir sorun olmayacaktır. Öneririm.
bayzek001
Active Level 4
Galaxy S
Teşekkür ederim önerin için ama s20de sorun yaşamış biri için bu bilgi biraz fazla az gibi
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy S
Maalesef kullanmadığım için bir bilgim yok ama Samsung Members'a bakıldığında S21 hakkında pek bir sorun yok. Başka öneriler ile karşılaştırıp almak en doğrusu olacaktır. İmkanın varsa hiç düşünmeden Google Pixel almanı öneririm.
bayzek001
Active Level 4
Galaxy S
Kullanmadığınız bir cihaz hakkında bilgi vermeye çalışmanız çok saçma orda yazan s21 kullanıcılarına yazılmış onlardan bilgi verilmesi istenmiş ayırca bir cihaz önerisi talep eden yok sizden
Samsung members'a bakarak kimseyi bir cihaza yöneltmenizi tavsiye etmem orda yazan her şey doğru değil orda cihaz sorunsuz anlatılıyor ama cihaz alındığında bir sürü sorunlar oluşuyor o yüzden özellikle s21 kullanıcılarının deneyimleri gerekli bize
Yinede teşekkür ederim ince düşünceleriniz için
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy S
Sadece yardımcı olmaya çalıştım bu kadar gömmenize gerek yoktu 😅 Ama haklısınız.
0 Likes