cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung s21 plus

(Topic created on: 05-22-2022 04:07 PM)
76 Views
feza33
Beginner Level 4
Options
Galaxy S

Samsung s21 plus cihazımı 4 aydır kullanıyorum.. bu gün 2 dakika içinde o kadar çok ısındı ki tutamadım.. konu ile ilgili nereden destek alabilirim ?

15 Comments
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy S
2 dakikada ne yapıyordunuz?
feza33
Beginner Level 4
Galaxy S
Görüntülü görüşme yapıyordum..
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy S
Isınır ama sizin dediğiniz kadar tutamayacak yada terletecek seviyede olması normal değil, hata raporu oluşturun
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy S
Görüntülü arama sırasında kamera, ekran, hoparlör ve video veri iletimi aynı anda çalışır. Video oynatma veya müzik dinleme gibi tek bir görevi gerçekleştirmeye kıyasla, görüntülü arama sırasında üretilen ısı önemli ölçüde daha yüksektir. Bu normal bir durumdur. Ayrıca dış ortam koşullarından dolayı da (örn. çok sıcak ortamlarda vs.) cihazınız ısınabilir. Cihaz tutamayacağınız seviyede ısınmış, bence yetkili serviste kontrol ettirin. İsterseniz members üzerinden rapor oluşturarak, members ekibine yazılım üzerinden kontrol sağlatabilirsiniz ama yine de servis kontrolü gerekebilir.
Solution
Galaxy S
Merhaba
Efendim, öncelikle şunu söylemeliyim ki "Görüntülü Konuşmak" Kamera, Ekran, Hoparlör, Video ve bir yandan da internet tüketimine sebebiyet verdiği için cihazı oldukça yorar. Hem batarya tüketimi hem de ısı seviyesi artar.

Normal ısınması gayet normal.
Ama ısınmanın çok yüksek derecelerde olduğunu düşünüyorsanız konu hakkında "Hata Raporu" gönderebilirsiniz: Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmındaki "Hata Raporları" seçeneğinden Hata Raporu göndermenizi öneririm. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.

Hata Raporu'ndan gelen yanıt sizin için yeterli olmazsa ve ısınmanın olağanüstü derecede devam etmesi durumunda cihazınızın donanımsal olarak kontrol edilmesi amacıyla Garanti Belgesi ile Samsung Yetkili Servis'ine vermenizi tavsiye ederim.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler, iyi günler dilerim
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Görüntülü konuşma telefonu yoruyor hem pil tüketimi artar hemde ısınır telefon ama telefon elle tutulmayacak kadar ısınıyorsa members uygulamasından aşırı ısınma bölümünden hata raporu gönderebilirsiniz.
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
Ben de S21+ kullanıyorum biraz fazla ısınıyor gerçekten
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Havalar ısınınca telefon ve tabletler ısınıyor
0 Likes
Emree1
Expert Level 2
Galaxy S
Ev gayet serin 5 dakika Twitter'da dolanayım diyorum elimi yakmaya başlıyor.