cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung s20 fe

(Topic created on: 06-09-2021 03:53 PM)
406 Views
ibrahim3434
Active Level 3
Options
Galaxy S

Samsung s20 fe telefonum alalı 6 ay oldu ve telefonun fiyatı 2.500 bin TL indirim yapıldı ve kur fiyatı  ciddi artmasına rağmen lütfen biri bana bunu anlatsın şuanda telefon 4,300 TL her yerden her mağazadan alabilmeniz mümkün bir telefon  bu kadar değer kaybeder mi ilk 6 ayda ve burası çok önemli dolar ve euro ciddi artmasına rağmen telefonu değişim kampanyası takasa girdiğimde s20 fe modelini 3000 bin TL sayıyorlar s10 plus bile 4200 TL  ediyor trajikomik bir olay 

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Tabii Samsung almadan önce araştırma yapmazsanız böyle olur uzun işin kısası yeni piyasaya sürülmüş Samsung telefon alacaksanız 3 ay bekleyin. Birde Türkiye'ye özel fiyatlandırma var.
ibrahim3434
Active Level 3
Galaxy S
Birde değişim kampanyası ile aldım dediğiniz doğru s10 plus çok iyi bir rakam verdiler değişim kampanyası için o yüzden tercih sebebi oldu ve s10plus garantisi bitiyordu hemde o yüzden böyle satın almış oldum ama cihaz iyi de çıkmadı hadi değer kaybetmesini bir kenara geçtim sorunlu hata alıyorum ve uygulama açıyorum mesela haritalar yolda gidiyorum uygulama ısındı diye hata verdi kapattı WhatsApp da öyle sonr yapı kredi uygulama sini hiç açmıyor en kısık ayarda kullanmama rağmen sarz çok az gidiyor dediğim gibi bilinçli bir kullaniciyim 15 yıldır hep Samsung s serisi kullandım note serisi olsun ama bu s20 fe beni beni benim gibi satın alan insanları çok üzdü yüzlerce şikayet okuyorum benim benim gibi forum sitelerinde
ibrahim3434
Active Level 3
Galaxy S
Merhaba s2 den beri hep s serisi kullandım ve bu kadar değer kaybeden bir cihaz ben görmedim ve sorunlu bir cihaz çok pişmanım aldığıma normalde lite fe gibi kirpilmis özellikleri olan cihaz almazdım kulanmazdim ama maddi durum nedeniyle s20fe denemek istedim alım dedim ama almaz olsaydim
SAMmembers
Active Level 9
Galaxy S
Çok doğru söylüyorsunuz ama S20 FE kırpılmış bir model değil. Hatta kağıt üzerindeki özellikleri S20'den de daha iyi.
ibrahim3434
Active Level 3
Galaxy S
Siz cihazı ne yaptınız peki son durum olarak iade kabul ettiler mi
ssssss3
Active Level 9
Galaxy S
Üzgünüm ama asla oyle bir degisim kampanyasi yapmayacaklar. Hatta sirf islemci snapdragon diye ustune ekstra fiyat koyup oyle satacaklar.
0 Likes
ibrahim3434
Active Level 3
Galaxy S
Evet peki Türkiye de snapdragon satışı yok diye biliyorum ve böyle bir talep etmedim direk değişim yada para iadesi istedim telefonu sıfırladılar fab,ayarları getirdiler düzelecek dedi kullanın eve geldim değişen birsey olmadı sorunlar devam ediyor yarın tüketici hakem heyetine gideceğim artık
livingtodie
Active Level 8
Galaxy S
Telefon şirketlerinin lite ve fan edition modellerinden sakınmak gerek. Hem hızlı değer kaybediyor hem de normal S ve Note serisi ile alakası olmayan modeller. Bu modelleri almak yerine normal S veya Note, eğer bütçenizi aşıyorsa A serisi model almak çok daha mantıklı. Yeni cihaz almak isteyenler bunlara dikkat etmeli:)
ibrahim3434
Active Level 3
Galaxy S
Çok haklısınız ve doğru bir tespit